Bozuk mp4 Videoları Onarma ve Düzeltme

Video dosyaları çeşitli nedenlerden dolayı açılamıyor olabilir. Bunun nedeni genellikle; herhangi bir virüs, yazılım hatası ve acil durum kapanması nedeniyle donanım arızası nedeniyle oluşabilecek hatalardır. Bazı video dosyaları hayatımızın en önemli anlarından biri olabileceği için bunları es geçmek her zaman mümkün değildir.Örneğin bir çocuk partisinin veya düğünün unutulmaz bir kaydı.

Mp4 videonun onarımı için programlar, yeterince şanslıysanız bozuk dosyaları kısmen veya tamamen “iyileştirmeye” yardımcı olabilir.

 Not . Her mp4 onarım aracı bozuk veri yapıları olan bir videoyu onaramaz. Bu nedenle, ne pahasına olursa olsun bozuk bir videyu onarmak istiyorsanız, bu makalede açıklanan mümkün olduğunca çok yöntemi denemelisiniz.

Stellar Phoenix Video Repair

Stellar Phoenix Video Repair, kısmen veya tamamen mp4 dosyasını veya bozuk videoları çıkarmanızı sağlar. Bir kameradan, Android akıllı telefondan, drondan ve dahili ve çıkarılabilir medya depolama cihazlarıyla diğer cihazlardan bir videoyu onarabilir. Yazılım, indirilen dosyayı program hataları için analiz eder ve daha sonra bilgileri dönüştürme / sıkıştırma bitleri sürecinde kaybolanlarla düzeltir.

Bozuk bir mp4 dosyası Stellar Phoenix Video Repair aracılığıyla nasıl onarılır:

 1. Kurduktan sonra programı açın,
 2. Ana ekranda onarmak istediğiniz bir video dosyası seçin,
 3. İlgili düğmeye basarak onarım işlemini başlatın.

Desteklenen formatlar: mp4’ün yanı sıra, Stellar Phoenix Video Repair, Windows ve Mac altındaki MOV, MP4, F4V, M4V, 3GP ve 3G2 dosyalarıyla etkin bir şekilde çalışır. Tam sürümde birden fazla videonun eşzamanlı onarımı mevcuttur.

Stellar Phoenix Video Repair Pro sürümünün maliyeti 69,99 $ ‘dır. Ücretsiz sürüm bu istisna dışında, bu özelliğin tüm özelliklerine sahiptir: onarmak istediğiniz dosyanın boyutu 10 MB’tan küçük olmalıdır.

Stellar Phoenix Video Onarımını İndirin

Restore.Media, Video Repair Tool

Restore.Media onarım teknolojisi, mevcut tüm dosya parçalarını aramaya ve yapıdaki ayrı mikro bloklardan elde edilen bilgilere dayanarak tamir etmeye dayanmaktadır. Bu yöntem, bozuk bir videoyu onarma şansını verir, ancak bu her zaman mümkün değildir.

Restore.Media programı ile nasıl çalışılır: bu kurtarma programı otomatik modda çevrimiçi çalışır. Tamir özelliklerine erişmek için kısa bir kayıt işleminden geçmek zorundasınız.

Desteklenen formatlar: Servis mp4, mov, mv4, m4a, qt, 3gp, video kodekleri AVC / H. 264 ve HEVC / H. 265, ses AAC, ADPCM, PCM, MP3 ve AMR ile çalışır. MXF formatının manuel olarak onarılması özelliği diğerlerinden ayrıdır ve erişim sağlamak için web sitesinin teknik desteğine başvurmanız gerekir.

Bir dosya onarımının maliyeti, boyutuna, video süresine ve biçimine bağlıdır ve yüklenen her belge için ayrı ayrı hesaplanır.

Restore.Media’yı indirin

Video Repair Tool

Bir videoyu onarma süreci oldukça standart: analiz etme, data veri toplama, sonuçları tamir etme ve kaydetme. Bu yöntem yalnızca bir belgenin bozulması önemsizse ve onarım için gereken bilgiler mevcutsa ve geri alınamaz bir şekilde kaybolmazsa işe yarar.

Programla bozuk mp4 nasıl düzeltilir:

 1. Video Onarım Aracı ana penceresinde, video kaydettiğiniz kameranın türünü seçin,
 2. Çalınamayan bozuk dosyayı indirin,
 3. Video Onarım Aracı, videoyu onarmak için tüm olası seçenekleri uygulayana kadar bekleyin,
 4. Videoyu kaydetmeden önce, önizlemesini izleyebilirsiniz.
 5. Sonucu kaydedin.

Desteklenen formatlar: mp4 dışında, .mov, .m4v ve .3gp video dosyalarını da onarabilir.

Mp4 sabitleyicinin Pro sürümü  99 EUR’dur ve ücretsiz sürüm özellikleri çerçeve boyutuyla sınırlıdır. Tam sürüm, tüm olası çözünürlüklerden en iyisini kurtardığında, demo sürümün yarısı en kötü şekilde kurtarır.

Video Repair Tool İndir

Remo Repair MOV Tool

Bu tür diğer programlarda olduğu gibi tamir teknolojisi “sağlıklı” bir dosya ve bozuk bir dosyadan elde edilen tüm bilgileri kullanır. Aynı cihaz tarafından kaydedilen bir video indirmek mümkün değilse, herhangi bir videoyu tamir etmeye çalıştığınız video ile aynı biçimde indirmeniz gerekir.

Remo Repair MOV Tool ile nasıl çalışılır:

 1. Programı bilgisayarınıza yükleyin,
 2. Öncelikle ana pencereden bir örnek dosya indirin, ardından bozuk dosyayı indirin ve Onar’ı tıklatın.
 3. İşlem bittikten sonra bir önizleme penceresi açılır ve (onarılan kopyanın kaydedileceği konumu belirtebileceğiniz bir menü) açılır.
 4. Bununla birlikte, bozuk dosya değişmez ve daha ileri deneyler için hala kullanılabilir. Bu nedenle, Remo Repair MOV Tool size yardımcı olamıyorsa, videoyu başka bir yardımcı programla onarmayı deneyebilirsiniz.

Remo Repair MOV Tool tarafından desteklenen formatlar şunlardır: mp4’ün yanı sıra, yazılım Windows ve MacOS altında mov ile çalışır.

JPEG Recovery LAB

Tamir teknolojileri:

 1. bozulmamış bir video dosyasının kalıbı üzerinden
 2. onarım için mevcut değiştirilmiş dosya bloklarını tarayarak / arayarak.

Program aracılığıyla bozuk mp4 nasıl onarılır:

 1. JPEG Kurtarma LAB’ını başlatın,
 2. Ana pencereden onarmak istediğiniz dosyayı indirin,
 3. Taramayı çalıştırın
 4. Sonucu HDD’nize kaydedin.

Desteklenen formatlar: mp4 dışında, Recovery LAB ayrıca MOV, AVI, MPEG-2, DAV ve JPG görüntüleri (JPEG), CR2 (Canon RAW) ve NEF (Nikon RAW) formatlarını da destekler.

JPEG Recovery LAB pro sürümünün maliyeti bir yıl için 199,95 $ ve aylık 35,95 $ ‘dır.

JPEG Kurtarma LAB’sini indirin

Related Posts

No related posts found.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir