EaseUS MobiSaver ile Android Dosya Kurtarma

EaseUS MobiSaver android cihazlar için tercih edilen, ücretli/ücretsiz versiyonları bulunan bir mobil veri kurtarma uygulamasıdır. Bu program bilgisayara yüklenerek USB kablo aracılığı ile telefonun dahili hafızasındaki ya da harici deposundaki verileri analiz etmektedir. Sonrasında kullanıcılar kurtarılmasını istediğini dosyaları seçerek bilgisayara kaydedebilmektedir. Uygulama adım adım ilerlettiği için menüleri ile oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

Kolaylık MobiSaver Özellikleri

  • Bu kurtarma uygulamasının Android sürümü ücretsizdir ve Dr.Fone ve Jihosoft Android Data Recovery uygulamalarının aksine, kurtarma için ödeme yapmanız istenmez.
  • Fotoğraf, video, rehber , metinler ve notlar : kullanıcının en sık silinen verilerini kurtarır
  • MobiSaver, başarısız rootlama, Android işletim sistemi hatası, bilinmeyen hata, mobil cihazın hatalı kullanımı vb. Gibi en yaygın kurtarma senaryolarını destekler.
  • SMS, resimler ve notlar dahil olmak üzere tüm mobil veri türlerinin destekler.
  • MobiSaver dosyaların güvenli bir şekilde taranmasını sağlar ve belirtilen konuma kaydeder.
  • Kurtarılan verileri kolay görüntüleme biçimlerinde dışa aktarma ve kaydetme imkanı sağlar. (örnek olarak, CSV veya HTML olacak kişiler için)
  • Yalnızca SD kartlarını değil, kısmen de Dahili Belleği tarar
  • Uyumlu olduğu mobil markalar arasında Google, Samsung, HTC, Huawei, Motorola ve diğerleri var.
  • MobiSaver’ın düzgün çalışması için cihazınızda USB Hata Ayıklama Modunu etkinleştirmeniz gerekmektedir.

EaseUS MobiSaver uygulama sürümlerini nereden indirebilirim?

EaseUS MobiSaver’ın ücretli ya da ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

https://www.easeus.com/android-data-recovery-software/

MobiSaver’i Windows veya Mac OS X’e yükleyebilirsiniz. Android veya iOS için EaseUS MobiSaver sürümleri de bulunmaktadır. Kurtarma özellikleri listesi, yalnızca başlıkta belirtilen mobil cihazlar için çalışacakları haricinde herkes için aynıdır.

Özetle, Android için sürüm ücretsizdir. Sınırsız sayıda Android cihaz için kullanmak için Android Teknisyeni için EaseUS MobiSaver’a ihtiyacınız olacak, başka bir deyişle bu, uygulamanın esnek lisanslı bir işletme sürümüdür.

Aynı zamanda iOS için MobiSaver (iPhone, iPad vb.) Sizden bir lisans satın almanızı isteyecektir. Uygulamanın özelliklerini tanımak için ücretsiz deneme sürümünü edinin; tam maliyet yaklaşık 50 dolar (özel tekliflerde bazen 19,95 dolar). En büyük avantaj, onunla birlikte sonsuza dek güncelleme almanız; EaseU’ların teknik desteği fiyata dahildir. MobiSaver’ı Data Recovery Wizard Pro ile bir pakette satın alırsanız, 40,00 $ tasarruf edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir