Home / Vefk Ritüel ve Tılsımlar / Geri Döndürme Ritüeli

Geri Döndürme Ritüeli

Geri döndürme ritüeli, terk eden veya ayrılan çiftleri yeniden bir araya getirmek amaçlı yapılan bir ritüel çeşididir.  Geri döndürme ritüeli 7 ile 14 günde sonuç verir. Geri döndürme ritüeli hakkında detayların tümü yazımızda.

Geri döndürme ritüeli ile karşı cinsin size tekrar geri dönmesini ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan bu ritüeller ile karşı taraf kalben ve zihin olarak hep sizin etkiniz altında olacaktır. İstenildiği gibi kalıcı etkileri olmasa da geri döndürme ritüeli kısa vadede en etkili yöntem olacaktır. Daha etkili yöntemler arayan kişiler, medyum hocalara başvurarak etkili çözümler hakkında yaradım almaları gerekir.

Geri Döndürme Ritüeli Çeşitleri

Sevdiğiniz birini kendinize geri döndürmek istiyorsanız bunun için farklı ritüel çeşitleri bulunur. Geri dönmesini istediğiniz kişiye uygulanması gereken diğer farklı ritüeller şunlardır;

 • Sarımsak ritüeli
 • Nohut ritüeli
 • Karabiber ritüeli
 • Kaşık ritüeli
 • 41 iğne ritüeli
 • Sabun ritüeli
 • 41 düğüm ritüeli
 • muhabbet ritüeli
 • sevgi ritüeli
 • Kırmızı mum ritüeli
 • At nalı ritüeli
 • Soğan kabuğu ritüeli

Geri döndürme ritüeli çeşitleri yapılma tarzları bir birinden farklı olmakla birlikte bu ritüelleri yapabilen kişilerinde farklı ilme sahip olmaları gerekir.

İmkansız Gibi Görünen Birini Geri Döndürme Ritüeli

Hayatta imkansız diye bir şey olmadığı gibi yaşanılan ayrılıklarda da giden kişinin geri dönmesi imkansız değildir. Geri dönmesi için sarf edilen çaba ve farklı yöntemler ile imkansız gibi görünen birini geri döndürmek mümkündür. İlişkilerde çiftlerin arasında soğukluklar varsa yeni evlenenlerin arası kötüyse, sizin ilginiz, sevginiz var fakat karşı tarafın yoksa geri döndürme ritüeli gibi yöntemlere başvurulur.

İki adet soğan kabuğu düzgün bir şekilde çıkartılır. Soğan kabuğunun üzerine geri dönmesini istediğiniz kişinin ismi ve anne ismi yazılır. Yazıldıktan sonra esmalar okunmalıdır. Her şey bittikten sonra soğan kabuklarını bakır bir levha içerisine bırakarak karşı tarafla olan istek ve arzularınızı niyet etmeniz gerekir. Sonra soğan kabukları yakılarak iyice kül haline gelmeleri beklenir.

Soğan kabukları yakıldıktan ve kül olduktan sonra bir beyaz mendil içerisine konularak tekrar niyet edildikten sonra bir meyve ağacının altına 30 cm kadar derine gömülür. Bu şekilde uygulamalar yapıldıktan sonra sizi terk eden kişinin geri dönmesi 48 saat içerisinde gerçekleşecektir.

Sarımsak Ritüeli Nasıl Yapılır?

sarımsak ritüeli
sarımsak ritüeli

3 diş sarımsak ile sevdiğiniz birini geri döndürmek artık çok kolay. Öncelikle 3 diş sarımsak tam ortadan bölünerek 6 parçaya ayrılır. 6 adet kağıt üzerine her bir sarımsak ile bir daire çizilmelidir. Toplamda 6 kağıt ve her birinin üzerinde birer sarımsak dairesi olmalıdır.

Dairelerin ortasına sevdiğiniz kişinin ismi ve anne ismi yazılmalıdır. Hepsi tamamlandıktan sonra her bir kağıdı 6 saatte bir yakarak küllerini bir bardak suya dökerek içmelisiniz. Yada yakma işlemlerini bittikten sonra bütün külleri bir su bardağına dökerek geri dönmesini arzuladığını kişiye içirmelisiniz. Eğer bu suyu geri dönmesini istediğiniz kişi içerse kısa süre içerisinde size geri dönecektir.

Nohut Ritüeli Nasıl Yapılır?

41 adet nohut ile terk edenlerin geri dönmesi sadece 41 saatte gerçekleşir. Bunun için önce 41 adet nohut gerekir. 41 nohut bir tepsi içerisine koyulduktan sonra her birinin üzerine okunacak dua;  “ve elgaytu aleyke mehebbeten minni” duası okunmalıdır. Her okumadan sonra bir kere niyet edilmeli ve niyet edildikten sonra o nohutu yemeniz gerekir.

nohut ritüeli
nohut ritüeli

Bu uygulamayı 41 nohut üzerine yapıp bitirdikten sonra sevdiğiniz kişinin sizi araması gerçekleşecektir. Ancak yanlış yapıldığı takdirde ise karşı cinsin size geri dönmesi  mümkün olmaz. Bunun için güvenilir medyum hocalara da başvurabilir daha kesin sonuçlu işlemler yaptırabilirsiniz.

Karabiber Ritüeli Nasıl Yapılır?

Karabiber ritüeli 7 saatte aşık etme ve geri döndürme yapabilirsiniz. Karabiber ritüeli için gerekli ola malzemeler şunlardır;

 • 7 adet karabiber
 • Kırmızı mum
 • Kağıt ve kalem

Öncelikle 7 parça kağıt üzerine geri dönmesini ve aşık olmasını istediğiniz kişinin ismi ve anne ismi yazılır. Yazma işlemleri bittikten sonra mum yakılır. Mumu yaktıktan sonra ise bir karabiber ele alınır ve mumun üzerine getirilir ve istediğiniz niyetler edilir. Her bir karabiber için niyet getirdikten sonra kağıtlardan birinin içerisine konulur.

karabiber ritüeli
karabiber ritüeli

Bu uygulamalar bittikten sonra ise 7 kağıt üçgen bir şekilde katlanır. Katlama işlemleri de bittikten sonra 7 kağıdı birer saat arayla yakmanız gerekir. Kağıtlar 7 saat sonunda yakılıp kül olduktan sonra ise toplanarak bir peçete içerisine konulur ve toprağa gömülür. Bu uygulamalardan sonra sevdiğiniz kişini size aşık olması ve geri dönmesi 24 saat içerisinde gerçekleşecektir.

Kaşık Ritüeli Nasıl Yapılır?

Kaşık ritüeli sevgilinin geri dönmesi ve bağlanması için bire birdir. Öncelikle iki tane tahta kaşığa ihtiyacımız olacak. Bu tahta kaşıkları boyutları tatlı kaşığı kadar olmalıdır. Tahta kaşıkların yanı sıra kırmızı örgü ipini de unutmayalım.

İki tahta kaşığın iç yüzüne sevdiğiniz kişinin ismi anne ismi ve doğum tarihi yazılmalıdır. Tahta kaşık içerisine bu bilgiler yazıldıktan sonra niyet getirilmelidir. Niyet getirildikten sonra ise kırmızı örgü ipini 50 cm olacak şekilde kesilir. İki tahta kaşığı iç yüzlerini bir birlerine kapatılır ve kırmızı örgü ipiyle sımsıkı bağlanır.

Tahta kaşığın yapılma amacı sevdiğiniz kişini geri dönmesi ve ipin sımsıkı bağlanma amacı da sevdiğiniz kişinin size bağlanması için yapılır. Tüm bu uygulamalar düzenli bir şekilde yapıldıktan sonra ise bir poşet içerisine tahta kaşıkları koyarak gömmeniz gerekir.

Gömme işlemleri bittikten 12 saate sonra sevdiğinizi kişinin size geri dönmesi ve bağlanması sağlanacaktır. Ancak bu işlemleri yaptınız ve hiç bir şekilde sonuç göremediniz doğruca güvenilir medyum hocalardan yardım almanız gerekir. Çünkü sonuç görülmezse eğer yaptığınız işlemler tersine dönmüş olabilir.

kaşık ritüeli
kaşık ritüeli

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

About admin

Check Also

Medyumların Yaptığı Ritüeller Nelerdir

Medyumların yaptığı ritüeller şunlardır; aşk ritüeli, bağlama ritüeli, geri getirme ritüeli, aşık etme ritüeli, evlilik …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir