Hakkında

Gerigetirme.com adlı internet sitesi 2019 yılında kurulmuştur. İnternet sitemizin genel amacı ziyaretçilerine telefon, bilgisayar, harddisk, hafıza kartı, flash bellek vb. ortamlardan silinen verileri nasıl geri getirebilecekleri hakkında bilgiler vermektir.

Bu alanda oldukça az sayıda kaynak bulunması ve bu konularla ilgili olarak kullanıcıların mağduriyetlerinin çok olması sebebiyle böyle bir platformun faydalı olacağını düşündük ve siz kullanıcılarla bu bilgileri paylaştık. Sitemizde yer alan bilgiler sayesinde sizlerde kaybettiğiniz verileri kolayca geri getirebileceksiniz.

Günümüzde veri kurtarma, silinen verileri geri getirme hizmetlerinin paralı olduğunu düşündüğümüzde aslında bu platformun oldukça yararlı işlemlere hizmet edeceğine inanıyoruz. Siz kullanıcılar sitemizde yer alan bilgileri kullanarak sorunlarınızı çözemediğiniz takdirde iletişim kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Nasıl Katkı Sağlarım?

Sizlerde içerikten faydalanırken lütfen tavsiyelerinizi ve içerik hakkında yorumlarınızı bizlerle ilgili konu altından yorum olarak paylaşın. Sayfada yer alan bilgilerin daha da genişletilmesi için siz ziyaretçilerin katkıları oldukça önemlidir. Bu nedenle iletişim kısmını kullanarak sizlerde içeriğe katkı sağlayabilirsiniz

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Sayfada yer alan içeriklerin kullanımı sonucu oluşabilecek sorunlardan ve başarıdan ziyaretçiler sorumludur. Sayfamız bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıca sitemiz telif hakkı konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Alıntı yapılan konularda kaynak URL adresleri belirtilmiştir. Belirtilen hususlar ile ilgili herhangi bir sorunda iletişim sayfasından yazmanız halinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.