İphone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Kurtarma

Kullanıcılar kendileri için özel anları fotoğraflayarak iphone telefonlarında saklamaktadır. Bazen bizlerde önemli bir yeri bulunan fotoğraflarımız kazayla veya yazılım hatası nedeniyle kaybolabilmektedir ve bu durum kullanıcıların oldukça canını sıkmakta, korkutmaktadır. Bu yazımızda sizlere iphone da silinen fotoğrafı kurtarma hakkında bilgi vereceğiz.

iPhone ‘da silinmiş fotoğrafları, resimleri bulabilmek için bakmanız gereken ilk yer telefonunuzda ki Son Silinenler klasörüdür. Bu işlemi yapmak için Fotoğraflar’a gidin ve alttaki Albüm görünümünü seçin. Son Silinmiş albümü bulmak için aşağı kaydırın.

Seç düğmesini (sağ üst köşe) tıklayın ve Silinen tüm resimleri Kurtar’ı seçin veya manuel olarak kurtarmak istediklerinizi seçin. Kurtar düğmesi her zaman sağ alttadır.

Bu işlemi tamamladığınız da yanlışlıkla silmiş olduğunuz fotoğraflar telefonunuzda film rulonuza geri dönecektir.

iPhone Yedeklemesinden Silinen Fotoğrafı Kurtarma

Aradığınız fotoğraflar Son Silinenler klasöründe değilse yine de panik yapmayın. Bir yedeğiniz varsa, fotoğraflar hemen ondan çıkarılabilir. Belki iTunes tarafından otomatik olarak yapılan eski (veya yeni!) Bir yedeğiniz vardır. Ya da belki geçmişte kullandığınız bazı yazılımlar sizin için bir yedekleme yaptı. Herhangi bir şekilde yedekleme yapıldıysa fotoğraflarınızı yine geri getirebilirsiniz.

CopyTrans Backup Extractor ile bilgisayarınızda tam bir otomatik yedekleme araması yapın :

Program indirme linki : https://www.copytrans.net/copytrans-backup-extractor/

CopyTrans Backup Extractor programını çalıştırın. Program otomatik olarak PC’nizdeki yedekleri aramaya başlayacaktır. Bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Birkaç saniye sonra, mevcut tüm yedeklemelerin listesini göreceksiniz. Fotoğraflarınızı içerene tıklayın.

‘Fotoğraflar’ı seçin.

Çıkarmak için bir klasör (Masaüstü gibi) seçin. Fotoğraflar çıkarılana kadar bekleyin. İşte bu kadar! “Klasöre git” e tıklarsanız, hangi fotoğrafların çıkarıldığını görebilirsiniz.

Related Posts

No related posts found.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir