Medyum

Medyum Tigran

Medyum Tigran ismini duyan kişiler medyumun kim olduğunu ve yöntemleri ile kişilerin dertlerine nasıl yardımcı olabileceğini bilmek isterler.

Medyum Tigran Kimdir?

Medyum Tigran ile ilgili bilgi toplamak isteyen kişiler araştırmalar yaparlar. Bu noktada güvenilir ve doğru kaynaklardan sizin için medyum hakkında araştırmalar yaparak ulaştığımız bilgileri sizler ile paylaştık.

Medyum Tigran Biyografisi

Medyum Tigran Ermeni ilmi içerisinde büyümüş ve kendisini bu ilmin öğretileri ile geliştirmiş medyumlardandır. Bir kilisenin papazından da eğitimler alan medyum kendisini zamanla geliştirmiştir. İlk olarak fal ve yıldızname işlemleri ile başlasa da büyü işlemlerinde de aktiftir.

Medyum Tigran Yorumları

Medyum Tigran hakkında yapılan yorumları incelediğimizde medyum ile ilgili kişiler kendisinden aktif olarak fal baktırma, bakım yapma ve bağlama, aşk büyüsü konularında destek aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Tigran Hoca Şikayetleri

Medyum Tigran Hoca hakkında yapılan şikayet yorumlarını da titizlikle sizler için inceledik. Medyum hakkında kişiler kendisine zor ulaştıklarını, herhangi bir internet sitesi ve hesabı olmadığından kendisi hakkında da bilgi edinmenin zor olduğunu belirtmişlerdir.

Medyum Tigran Hoca Sahtekar mı?

Medyum Tigran Hoca sahtekar mı? Birçok insanın kendisi hakkında yapmış olduğu yorumlardan dolayı insan aklına acaba sahtekar mı sorusu gelmektedir. Yaptığı çalışmaların uzun sürmesi ve iletişim problemlerinin oldukça sık yaşanmasından dolayı birçok insanın düşüncesi bu yönde.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Buket dedi ki:

  Medyum Tigran hoca ile geçen ay çalışamalara başladım. Terk eden sevgilimin geri gelmedi için bana önce kolay dedi çalışmaya başladıktan sonra büyü var dedi tekrar para istedi sonra iki güne bir para istemeye başladı sürekli farklı sorunlar çıkarmaya başladı şuana kadar herhangi bir sonuç görmedim yaklaşık 18 bün tl kadar da ödeme yaptım pişmanım keşke Medyum tigran denilen hocaya bulaşmasaydım.

 2. Medyum Tigran ve Medyum Erten Sahtekardır İnanmayın dedi ki:

  Arkadaşlar bende medyum tigran hocaya geri getirme büyüsü yaptırdım benide sürekli oyaladı sonra aynı sitede Medyum erten diye bir hoca buldum ben ağzımı açmadan sorunumun ne olduğunu söyledi önce şaşırdım ve hemen çalışma başlattım aradan bir kaç gün geçtikten sonra anladım ki medyum tigran ve medyum erten hoca aynı kişiymiş tigran hocayla konuştuğum zaman ses kaydı almıştım ikisini karşılaştırınca aynı kişi olduğunu anladım ama iş işten geçmişti bunu söylediğim zamanda ise bana küfür edip her yerden engellediler. Sahtekar medyum tigran ve sahtekar medyum erten aynı kişiler sakın inanmayın

  Sahtekarların kulladıkları numaralar bunlar
  Sahtekar medyum erten : 0531 891 0560
  Sahtekar medyum tigran : 0535 607 5697

  1. Suna dedi ki:

   Medyum Erten ile bende görüştüm pek içime sinmedi hiç bir bilgi vermiyor ve direk ücret talep ediyor böyle kişilerden uzak duracaksın kardeşim sahtekar oldukları her hallerinden belli

 3. Tigran hoca gerçekten sahtekardır dedi ki:

  Bende tigran hocaya güvendim güvenmez olaydım 2 ay beni peşinden koşturdu hiç bir aramama geri dönmedi telefonlarıma bakmadı halen de ulaşamıyorum sakın inanmayın bu sahtekar medyum tigran hocaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu