R-Studio Disk Veri Kurtarma Yazılımı

İlk olarak R-Tools Technology, Inc. tarafından deneyimli veri kurtarma uzmanları için geliştirilen R-STUDIO, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu bir all-in-one (hepsi bir arada) veri kurtarma aracı olarak yeniden tasarlanmıştır. En gelişmiş dosya kurtarma ve disk onarım teknolojisi sezgisel bir kullanıcı arabirimi ile birleştirilen R-Studio, kurumsal ve profesyonel düzeyde veri kurtarma uzmanlarına, giriş seviyesi kullanıcılarının deneyimini engellemeden ihtiyaç duydukları araçları sağlar.

R-Studio Mac, Windows ve Linux * işletim sistemlerinde çalışır ve yerel disklerden, çıkarılabilir disklerden, ağır hasarlı disklerden, ön yüklenemeyen disklerden ve bir yerel alan ağına veya internete bağlı istemcilerden veri kurtarabilir. Yüksek derecede ölçeklenebilir, esnek ve dağıtılabilir bir veri kurtarma çözümü olan R-Studio, büyük ve küçük veri kurtarma işlemleri için üstün özelliklere sahip bir araçtır.

Ana bilgisayarın veya istemcinin platformu veya diskin fiziksel konumu her ne olursa olsun R-Studio hasar görmüş, biçimlendirilmiş, yeniden bölümlendirilmiş veya silinmiş disklerdeki kayıp verileri hızlı ve etkin bir şekilde kurtarabilir.

R-Studio’nun temel veri kurtarma özelliklerine dahil olarak ayrıca:

  1. Desteklenen Geniş Çeşitlilikteki Dosya Sistemleri
  2. Gelişmiş RAID Yeniden Yapılandırması
  3. En Yaygın Bölümleme Düzenleri için Destek
  4. Gelişmiş Kurtarma Algoritmaları
  5. Yerel alan ağı (LAN) veya Internet üzerinden sürücü kurtarma
  6. Disk Görüntüsü Oluşturma
  7. Gelişmiş Hex Editörü
  8. Acil Durum Başlatma Sürümü
  9. Dahili Dosya Görüntüleyici

R-Studio, Windows, Mac ve Linux için kararlı ve aktif olarak desteklenen sürümler içeren çok platformlu bir disk kurtarma paketidir. Windows için R-Studio, Mac için R-Studio ve Linux için R-Studio yazılımlarının her biri aynı performansa ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan disk kurtarma araçlarıdır. Ana işletim sistemi ne olursa olsun R-Studio, Windows, Mac veya Linux tarafından oluşturulan sürücüleri, bölümleri ve dosyaları okuyabilir, yazabilir ve kurtarabilir. Örneğin, Windows için R-Studio bir Unix sabit sürücüsünden (bir Linux’un ext4’ü veya BSD’nin UFS’si) veri kurtarabilir; Mac için R-Studio, bir Windows sabit sürücüsünden (FAT/NTFS) veri kurtarabilir, Linux için R-Studio, Mac sabit sürücüsünden (HFS+) vb. platformlardan veri kurtarabilir.

* Kayıt anahtarlarının ürünler arasında değiştirilemedğini lütfen unutmayın. Windows için R-Studio, Linux için R-Studio veya Mac için R-Studio ürünleri için özel bir kayıt anahtarını satın almanız gerekir (örneğin R-Studio’nun Mac sürümünü kaydetmek için R-Studio’nun windows sürümüne ait kayıt anahtarını kullanamazsınız).

Yoğun bilgisayar kullanıcıları ve veri kurtarma uzmanlarına özel bu teklifi inceleyin: R-Studio Teknisyen paketi. Standart R-Studio özelliklerine ek olarak, R-Studio Teknisyen paketi adli mod, internet üzerinden veri kurtarma, taşınabilir R-Studio ve sınırsız önyüklenebilir disk dahil olmak üzere gelişmiş veri kurtarma özellikleri sunmaktadır. R-Studio Teknisyen paketi, Windows, Macintosh ve Linux sürümleri için tek bir paketten lisanslama imkanını da içerir.

DİKKAT ! :

GERİ KURTARILAN SİLİNMİŞ DOSYALARI VEYA DİSK İMAJLARINI DOSYALARIN BULUNDUĞU DİSKE KESİNLİKLE YAZMAYA ÇALIŞMAYIN AKSİ TAKDİRDE DİSKTEKİ VERİLERİNİZİ KAYBEDEBİLİRSİNİZ!

Tüm R-Studio ve R-Studio Emergency özellikleri ve işlevleri demo modunda değerlendirilebilir ve test edilebilir. Demo moduyla ilgili tek kısıtlama, kurtarılabilir bir dosyanın maksimum boyutuyla ilgilidir. Demo modunda çalışan bir yazılım herhangi bir zamanda kaydedilebilir. Yeniden yükleme gerekli değildir.

Yazılımın veri kurtarmak için üç farklı versiyonu bulunmaktadır. Linux dosya kurtarma, mac dosya kurtarma, Windows veri kurtarma.  Ücretli ya da ücretsiz şekilde programını https://www.r-studio.com/tr/ URL adresinden indirerek faydalanabilirsiniz.

Related Posts

No related posts found.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir