buyu

Ünlü medyum kime denir

ünlü medyum kime denir

İnsanların güvenlerini kazanmanın her zaman zor olduğu mesleklerden biri olan medyumluk özellikle manevi enerjileri hareket geçirme konusunda birçok çalışmanın yapıldığı bir alandır. Bu meslekte belli bir konuma gelmek için çok ciddi bir zamana ve emeğe ihtiyaç vardır. Özellikle kendilerini kanıtlamış ve ün kazanmış olan kişilerin neden bu kadar saygı gördüklerini de herkes anlayabilmektedir. Günümüzde olduğu gibi geçmiş zamanlarda da insanların saygılarını kazanmış olan ünlü medyumlar özellikle yaptıkları işlemlerde elde ettikleri başarılar sebebi ile saygın konumlara gelebildiğini bilmek gerekmektedir.

ünlü medyum kime denir
ünlü medyum kime denir

Ünlü medyum kime denir veya bir medyum nasıl ünlü olur diye düşünen insanlar genellikle bu alanda en başarılı olan kişilerin zaten çok geniş kitlelerin dikkatini kolay bir şekilde çekebildiklerini görebilmektedirler. Yapılan her türlü işlemde insanların beklentilerini karşılayabilen ve kendilerini sürekli olarak geliştiren ünlü medyumlar verdikleri bu emeklerin karşılığını genellikle çok yoğun bir şekilde talep alarak almaktadırlar. Bu sebeple yeni ve acemi medyumların kesinlikle sahip oldukları bilgiler ile yetinmeden kendilerini geliştirmeye devam etmeleri gerekmektedir.

Bir Yorum

  1. Medyum Elyesa En Ünlü Medyumdur dedi ki:

    Arkadaşım bana çok övmüştü elyesa hocamı bende ilk başlarda itibar etmemiştim çünkü bu tür konulara pek inancım yoktu açıkcası ama merakımdan dolayı elyesa hocayı baya bir araştırdım hatta randevu alarak yanına kadar gittim o kadar iyi o kadar muhteşem bir insan ki beni çok iyi ağırladı sağ olsun. Ben eşimden ayrılmıştım sağ olsun Elyesa hocam bana 5 günlük bir çalışma yaptı eşimle aramızda ki bütün sorunların bitmesine vesile oldu ben hem yakından tanıdım hemde çalıştım bana göre en iyi medyum elyesa hocamdır arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu