Home / Vefk Ritüel ve Tılsımlar / Vefkler Nasıl Yapılır

Vefkler Nasıl Yapılır

Vefkler nasıl yapılır

Son derece özel ve yapılması zor işlemler olan vefkler özellikle insanların belli bir amaca ulaşmak için yardım aldıkları çok etkili işlemlerdir. Özellikle İslami açıdan da kesinlikle yasak olmayan bu işlemlerde özel olarak hazırlanan çizimler kullanılmaktadır. Yapılan bu çizimlerde genellikle sağdan sola veya yukarıdan aşağıya doğru aynı adetlerde kareler kullanılır ve bu karelerin içinde doğru bir şekilde seçilmiş olan sayılar yazılmaktadır. Bu sayıların toplamlarının her iki yönde de aynı rakamı vermesinin gerektiğinin de kesinlikle unutulmaması gerekmektedir.

vefkler nasıl yapılır
vefkler nasıl yapılır

Vefkler nasıl yapılır diye bir araştırma yapan kişiler aslında bu işlemlerin en kadar zor ve ne kadar ciddi bir emek isteyen işlemler olduğunu hemen görebilmektedirler. Özellikle eski dönemlerden kalmış olan birçok tarihi eserin üzerinde de çeşitli vefk çizimlerinin yer alması bu işlemler verilen önemi ortaya koymaktadır. Birçok kişinin farklı amaçlar için kullanabilecekleri bu işlemler kesinlikle amaca en uygun sayılar veya benzer unsurlar ile yapılmalıdır. Bu işlemleri yapan kişiler kimi zaman sayıların yanına duruma uygun olarak seçilen harf, ayet veya Esma-ül Hüsnaları’da ekleyebilmektedirler.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

About admin

Check Also

Medyumların Yaptığı Ritüeller Nelerdir

Medyumların yaptığı ritüeller şunlardır; aşk ritüeli, bağlama ritüeli, geri getirme ritüeli, aşık etme ritüeli, evlilik …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir