Veri Kurtarma Programı : Minitool Power Data Recovery

Silinen / kaybolan dosyaları kurtarmak için Windows 10/8/7 ve Windows Server işletim sistemi için en iyi veri kurtarma yazılımlarının başında gelmektedir.

Program genel olarak aşağıda listenen ögeler üzerinden kurtarma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

  1. HDD
  2. SSD
  3. USB flash sürücü
  4. Hafıza kartı / stick
  5. Silinen dosyaları ve klasörleri kurtar
  6. Kayıp / silinen / zarar görmüş bölümdeki verileri kurtarma
  7. CD / DVD’den veri kurtarma
  8. Dijital medya verilerini kurtarma

Programın ücretli ve ücretsiz versiyonlarının yanı sıra kişisel ve ticari kullanım alanlarıda mevcuttur.

Ev Kullanıcıları için:

Ev kullanıcıları için kayıp veriyi ve farklı veri kaybı krizinden silinen dosyaları / klasörleri kurtarmaları için en iyi ücretsiz veri kurtarma yazılımı. Bilgisayarınızın sabit diskinden, harici sabit diskten, SSD’den, USB’den, SD karttan ve diğerlerinden kayıp veya yanlışlıkla silinen dosyaları kolayca geri yüklemek için MiniTool Power Data Recovery programını kullanın.

Windows için ücretsiz sürüm, 1GB’a kadar ücretsiz veri kurtarmanıza izin verirken, kişisel lüks sürüm, ücretsiz yükseltme hizmeti veren bir ömür boyu lisans sunar. Kişisel lüks sürüm, istediğiniz kadar veri kurtarmanıza olanak tanır ve bilgisayar önyükleme yapmadığında verileri kurtarmanıza izin veren bir Önyüklenebilir Ortam işlevi sunar.

Ticari Kullanıcılar İçin

İş kullanıcıları için her türlü bilgisayar, sabit disk vb. Veri / dosyaları kurtarmak için güvenli ve profesyonel veri kurtarma yazılımı. MiniTool Power Data Recovery iş sürümleri, Windows Server’da kaybolan dosyaları taramanızı ve kurtarmanızı sağlar. İş ortamında kullanabilirsiniz.

MiniTool Power Data Recovery ticari işletme ve teknisyen sürümleri, birden fazla bilgisayar için tek bir lisans sunar.

Programı indirmek ya da lisanslar hakkında bilgi almak için https://www.minitool.com/data-recovery-software/ URL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir