Whatsapp Eski Silinen Konuşmaları Geri Getirme

Whatsapp uygulamasında kullanıcılar genellikle konuşma sohbet geçmişini geri yükleme ihtiyacı duymaktadır. Bu gibi durumlarda sohbet geçmişinizi yüklemek için Google drive’dan ya da yerel bir yedeklemeden geri yükleyerek telefonunuza verileri geri getirebilirsiniz.

Google Drive Whatsapp Sohbet Konuşmaları Vb. Geri Getirme

Google drive ile alınan yedekleri doğru bir şekilde yüklemek için kullanılan telefon numarasını ve Google hesabına ihtiyaç duyulur. Adımları takip ederek yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Öncelikle whatsapp’ı kaldırın ve yeniden kurun.
  2. Whatsapp uygulamasını açın ve telefon numaranızı doğrulayın.
  3. Google drive’dan almış olduğunuz yedeği yüklemek için “Geri Yükle” seçeneğine tıklayın.
  4. Geri yükleme adımı tamamlanınca ileri seçeneğine tıklayın ve işlem başladığında sohbetleriniz görüntülenmeye başlayacaktır.
  5. Bu işlem tamamlandıktan sonra whatsapp sohbetlerinde yer alan medya dosyaları geri gelecektir.

Whatsapp Yedekleme Yoksa Silinen Mesajları Nasıl Geri Getiririm ?

Bunun için fonedog adlı veri kurtarma programından faydalanacağız. FoneDog Android Veri Kurtarma aracını tercihen Android telefonunuza bağlı olan ve başlangıçta bağlantı sorunları olmayan bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara doğru bir şekilde indirip yüklediğinizden emin olun.

Birinci adımda:  Android telefonunuzu bir USB konektörü kullanarak bağlayın ve ardından bir sonraki adıma geçmek için FoneDog Android Veri kurtarma programını çalıştırınız.

İkinci adımda: Hata Ayıklama Moduna izin verin. “Hata Ayıklama Modu” na yerleştirilmesini isteyen bir komut istemi alırsınız, ancak bu standart bir işlemdir ve panik yapmanızı gerektirecek bir durum değildir. Sonrasında Android birimini “Hata Ayıklama Modu” na geçirmek için talimatları takip edin.

Üçüncü adımda:  Kurtarmak istediğiniz ögeleri seçin: İletişim numaraları, Fotoğraflar, Çağrı Günlüğü vb. Şu anda, seçenek olarak ” WhatsApp ” işaretleyebilirsiniz.

Dördüncü adımda: Eski whatsapp mesajlarını tarayın seçeneğini kullanın.

Beşinci adımda eski whatsapp mesajlarını konuşmalarını geri getirmek için “kurtar” seçeneğine basın.

Fonedog veri kurtarma programı ile whatsapp konuşmalarını kurtarmak için programın indirme linkine https://www.fonedog.com/download/fonedog-android-toolkit.exe buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

No related posts found.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir