Wondershare Dr Fone ile Android Silinen Dosyaları Kurtarma

Dr. Fone android veri kurtarma uygulaması sayesinde pek çok farklı türdeki dosyaları kolayca kurtarabilirsiniz. Yüksek oradan dosyaları geri getiren bu uygulama kullanıcılar arasında oldukça tercih edilmektedir. Android cihazlar için veri kurtarma özelliğinin yanı sıra veri yedekleme, geri yükleme, veri silme vb. birçok özelliği bulunmaktadır.

Android cihazlarınızdaki fotoğrafları , videoları, sesleri ve belgeleri kurtarmak için bu programdan faydalanabilirsiniz. Sadece üç basit adımla (Bağlan> Tara> Kurtar) işlemlerinizi sorunsuz ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Program yapmış olduğu işlemlerle ilgili html, csv, xml vb. formatlarda döküm almayıda sağlamaktadır. Dr. Fone uygulaması 2000’den fazla android cihaz modelini ve çeşitli android işletim sistemini desteklemektedir. Samsung, HTC, LG, Sony, Google, HUAWEI, Motorola, ZTE ve daha pek çok mobil model ile mükemmel çalışır. Programı kullanmak için;  verilerinizi geri almak istediğiniz telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın, tarayın ve kurtarın. Sadece birkaç tıkla, kaybolan, telefondan silinen dosyalarınızı bulabilirsiniz.

Ücretsiz deneme süresi dolduğunda, Dr Fone Toolkit Tam Sürüm’ü satın almanız önerilecektir – 39.95 $ Bir Yıllık Lisans ve bir Ömür Boyu Lisans için $ 49.95

Dr. Fone android dosya kurtarma programını indirmek ya da ücretli sürümünü satın almak için https://www.wondershare.net/ad/dr-fone/dr-fone-android.html URL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Fone Android Veri Kurtarma Modülü

Program telefon ve tabletlerde en çok kaybedilen veri türlerinin çoğunu tarama odaklı çalışmaktadır.

  • Telefonla çekilmiş ve android galeriden silinen video ve fotoğraflar
  • Metin notları ve gelen/giden mesajlar
  • Belgeler ve kitaplar
  • Adres defteri ve çağrı günlüğü, rehber

Dr. Fone ile Android Dosyaları Nasıl Kurtarılır ?

  1. Akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi bilgisayara bağlayınız.

Etkin USB ayıklama özelliğine sahip telefonunuzu USB kablosuyla PC’ye bağlamanız gerekir. Kural olarak, telefonunuzda kabul etmeniz yeterlidir.

  1. Bir hafıza tarama yöntemi seçin

Dr Fone, çeşitli veri türlerini işaretlemeyi önerir (yukarıda listelenmiştir). Bir kullanıcı Standart ve Gelişmiş Modlar arasında seçim yapar (ikincisi root erişimi gerektirir). Uygulamanın geliştiricisi, rootlamanın bir garanti kaybına ve diğer teknik sorunlara yol açabileceğini hatırlatır; bu yüzden basit vakaları yönetmek için Standart ile başlamanızı tavsiye ediyoruz.

  1. Taramayı başlatın

Tarama modundan etkilenen bir başka şey tarama hızıdır; ancak, fark tam anlamıyla birkaç dakikadır. MobiSaver ve diğer Android veri kurtarma yazılımları gibi, Wondershare Dr Fone tüm veriler için Önizleme özelliğine sahiptir, böylece sadece ihtiyacınız olan dosyaları kurtarabilirsiniz.

  1. Taramanın sonuçlarını önizleyin

Kaydetmeden önce tüm dosya türleri Önizleme için kullanılabilir. Dr Fone’un deneme sürümünün bir sınırı olduğundan, Önizleme ayrıca bu aracı satın almadan önce ne kadar etkili olduğunu değerlendirme fırsatı da sunar.

  1. Dosyaları herhangi bir diske veya cihaza kaydedin

Dosyaların üzerine yazmadan güvenli bir şekilde yapılabilir ve yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir