Büyüler

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü terk edilen veya ayrılan çiftleri yeniden bir araya getirmek amaçlı yapılan çalışmalardan biridir. Genel olarak 7, 14 veya 21 günde sonuç verir. Geri getirme büyüsü hakkında tüm detaylar yazının devamında.

Gideni geri getirme büyüsü, İnsanlar sevdikleri kişiler tarafından terk edildikleri zaman tekrardan birleşmeni yollarını ararlar. Çoğu zaman bunu kendi imkanları ile denerler fakat maalesef ki başarısız olurlar. Başarısız olan kişiler çareyi son olarak manevi yöntemlerde ararlar. Bu yüzden geri getirme büyüsü gibi etkili yöntemlere başvurarak sevdikleri kişileri kolay bir şekilde geri döndürmeyi başarırlar.

Yaşanılan ayrılıklar her zaman için acı verici bir durumdur. Eşinden ya da sevgilisinden ayrılan kişiler bu konuda çok fazla acı çekmektedirler. Terk eden eş, bırakıp giden sevgili maalesef ki yaşanması kaçınılmaz bir durumdur. Bu acıyı her insan yaşayabilir ve bu durumu bazen düzeltemeyebilirler.

Ancak manevi yöntemler hakkında bilgi sahibi olan kişilere danışan insanlar bu durumu basit bir şekilde düzeltebilmektedirler. Manevi yöntemler ile bu güce sahip medyumlar, giden eşi veya terk eden sevgiliyi kısa sürede geri getirebilecek olan uzman kişilerdir.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Terk edilen veya sebepsiz yere ayrılıklar yaşayan kişilerin başvurduğu en etkili yöntemdir. Bu yöntem sayesinde çoğu insan kısa sürede sevdiklerine kavuşabilmektedir. Geri getirme büyüsü nedir, nasıl yapılır konusu gün geçtikçe en çok merak edilen konular haline gelmiştir. Bu çalışma ile insanlar sadece sevdiklerini değil, kaybettikleri eşyayı veya çok sevdikleri evcil hayvanları da bu yöntem ile geri getirebilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çoğu zaman dualar ile çoğu zaman da manevi ve mistik yöntemler ile yapılmaktadır. Amacı ise terk eden kişilerin, terk ettikleri kişilere geri dönmesidir. Bu gibi yöntemleri yapabilen nadir medyumlar bulunmaktadır. Manevi gücü olmayan bir kimse geri getirme büyüsü yapamaz, yapsa dahi ortaya çok ciddi sorunlar çıkar. Sebebi ise bu yöntemlerde yardım alınan varlıklardır.

Çoğu medyum, bu gibi çalışmalarda kendilerine has ve etkili yöntemleri kullanırlar. Büyü adıyla sıfatlandırılan bütün çalışmalar da ise varlıklardan yardım alırlar. Bu yüzden bu gibi çalışmalar da mutlaka ve mutlaka işini ehli uzman medyumlar ile çalışmanız sizin için daha iyi bir yoldur. Ancak o zaman bu çalışmadan en etkili sonuca varabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Sonuçlanır?

Yukarıda da belirtiğimiz üzere medyumlar bu çalışmaları en iyi yapan kişilerdir. Çoğu medyumun uygulamış oldukları yöntemler farklı olsa da geri getirme büyüsü 7 ile 21 gün arasında sonuçlanmaktadır. Konuyla ilgili doğru bilgiyi her zaman için uzman medyumlardan öğrenebilirsiniz.

İstenilirse bu süre daha da kısa süreye düşürülebilir. Ancak kısa sürede sonuçlanmasını istediğiniz bir çalışmanın size ağırlığı olacaktır. Medyumlar, varlıklardan aldıkları yardımları onlara ağırlık sunarak işlerini daha kolay bir hale getirebilirler. Ve bu sayede kaç günde olmasını istiyorsanız rahat bir şekilde yapmaktadırlar.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Giden eşi geri getirmek için çok daha zor yöntemler yapılmaktadır. Terk edilen kişi öncelikle eşini geri getirebilmek adına uzman medyumlara başvurmaktadır. Medyumlar bu konularda terk eden kişiye ait bazı önemli eşyalar veya bilgiler istemektedir. Alınan eşyalar veya bilgiler doğrultusunda medyumlar en kısa sürede çalışmalarına başlarlar.

7 ile 21 gün süren bu çalışmada ilk öncelik terk eden kişinin üzerinde büyü olup olmadığını kontrol eder. Büyü var ise yapılan büyüyü temizler ve kişinin geri gelmesine kolaylık sağlar. Bu şekilde devam eden çalışmaların 7 ile 21 gün arasında sonuçlanır ve çalışma bittiğinde terk eden eş, eşine geri gelir.

geri getirme büyüleri
geri getirme büyüleri

Terk Eden Eşi Geri Getirmek İçin İstenilen Bilgiler Nelerdir?

Medyumların, bu çalışmaları yaptıracak kişilerden istedikleri bilgiler şunlardır;

 • İsim Soy isim
 • Anne Adı
 • Baba Adı
 • Doğum Tarihi
 • Kişinin Resmi
 • Kişiye Ait Eşya

İstenilen bu bilgilerin yanı sıra eşler arasındaki birlikteliğin ne zaman başladığı. Çocuklarının olup olmadığını ve tam olarak ne zaman ayrılık yaşadıkları da sorulmaktadır.

Bu sayede tüm bilgiler doğrulandıktan sonra medyumlar önemli ve etkili çalışmalarına başlayıp terk eden kişiyi kısa sürede geri getirmektedirler.

Terk Eden Eşi 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Son zamanlardan çoğu insanın başvurduğu terk eden eşi 72 saatte getirme büyüsü çalışması oldukça rağbet görmektedir. İnsanlar bu gibi çalışmalar sayesinde kısa sürede kendilerini terk eden eşlerini tekrar geri döndürmektedir. Bu amaçla yapılan 72 saatte getirme büyüsü kişilerin isteklerini en kısa sürede yerine getiren etkili bir yöntem haline gelmiştir.

Yaşadıkları ayrılıklara tahammül gösteremeyen ve ne yapacaklarını bilemeyen kişiler her zaman için getirme büyüsü gibi işlemlere yönelmektedir. Yönelmekte oldukları getirme büyüleri sayesinde ise kendilerini terk eden eşlerini kolay bir şekilde geri getirmektedirler.

Ancak 72 saatte getirme büyüsü gibi işlemler için uzman medyumlardan yardım alınmasını bilmeniz gerekir. Uzman medyumların yapacağını 72 saatte getirme büyüleri sizleri daha hızlı ve kolay bir şekilde bir araya getirecek ve birlikteliğinizin ömür boyu sürmesini sağlayacaklardır.

Üzerinde Büyü Olan Eş Nasıl Geri Gelir?

Yaşanılan birçok ayrılığa sebep olan bazı durumlar vardır. Bu durumlardan en kötüsü de eşler üzerine yapılan büyülerdir. Eşlerden birine büyü yapılırsa, o kişi eşinden uzaklaşır ve bir daha asla bir araya gelemezler. Fakat bu bilinen eski bir bilgidir. Şu an için günümüzde bu konular ile ilgilen uzman medyumlar bu durumun düzeltilebileceğini söylemektedirler.

Öncelikle büyünün olup olmadığını tespit etmek için yıldız name bakımı yapmaktadırlar. Eğer ki yıldız name bakımlarından eşlerden birinin üzerinde büyü tespit edilirse yapılan büyüyü bozmak için farklı yöntemler kullanırlar. Bu yapılan yöntemler sayesinde üzerinde büyü olan eşin, üstündeki büyü bozularak geri gelmesi sağlanır.

Resimle Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyülerinde farklı farklı yöntemlerin olduğunu yukarıda belirtmiştik. Resimle yapılan geri getirme yöntemi ise en etkilisidir. Terk edip giden sevgiliyi resimle geri getirme büyüsü yaparak çok daha kısa sürelerde kendinize geri getirebilirsiniz.

Terk eden kişiye ait 3 resim ve diğer tüm bilgiler bu çalışma için medyumlara gönderilir. Medyumlar ise resimlere özel tılsımlar yazarlar. Bu tılsımlı resimleri çalışmalarından kullandıktan sonra toprağa gömerek işlemlerini sonlandırırlar.

Bu sayede toprağa gömülen çalışmalar varlıkların gücünü alarak terk eden sevgilinin kısa sürede geri dönmesini sağlarlar.

Yapılan Geri Getirme Büyüleri Ne Kadar Etkilidir?

Yapılan geri getirme büyülerinin olağan dışı etkileri olduğunu söylemekte fayda vardır. Bu çalışmalarının etkilerini gösterebilmeleri adına medyumlar çok uğraş sarf etmektedirler. Bazı durumlarda yapılan büyüler kişilere anında etki etmeyebilir. Bunun sebep olan sıkıntılar mevcut olabilir.

Ancak medyumlar her ne olursa olsun işin sonunda size garanti etkili sonuçları vereceklerdir. Bu gibi çalışmaların etkili olması için medyumların tavsiyelerine kulak vermeniz gerekir. En hızlı şekilde etki eden çalışmaları veya yöntemleri her zaman için uygular ve sonuçlandırırlar.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsünün bir den fazla etkisi ve belirtisi olabilir. Çoğu insanda bu belirtiler farklılık gösterebilmektedir. Ancak görülebilen en etkili belirtiler şunlardır;

 • Büyünün yapıldığı kişi sürekli olarak sizi düşünür.
 • Siz olmadan yapamayacağını anlar.
 • sizsiz nefes alamayacağını düşünür.
 • Daima sizinle iletişime geçmenin yollarını ararlar.
 • Sık sık rüyasında sizi görmeye başlarlar.
 • Büyünün etkisi ile sizi geri dönerler.

Yukarıda belirtiğimiz etkiler ve belirtiler sıkça görülmekte ve yaşanmaktadır. Bu etkiler ve belirtiler yaptırdığınız büyünün olumlu sonuçlanacağının bir işaretidir.

3 Günde Sonuç Veren Geri Getirme Büyüsü

Medyumlar tarafından yapılan ve uygulandıktan hemen 3 gün sonra etkisini gösteren en etkili yöntemdir. Bu işlem ile sizi terk eden eşinizi veya sevgilinizi 3 gün gibi kısa bir sürede kendinize geri getirebileceksiniz. 3 aşamalı olan bu çalışma terk eden kişiye direk etki ederek onun size karşı sevgisini, bağını ve olan aşkını kuvvetlendirerek size geri döndürecektir.

Bu gibi durumlarda terk eden sevgili veya eş büyünün etkisine kapılır ve sürekli olarak sizi düşünürler. Hal böyle olunca siz olmadan yapamayacaklarını anlayan kişiler hızlı bir şekilde sizin kapınızı çalarlar.

3 günde sonuç veren geri getirme büyüsü için uzman medyumlar ile iletişime geçebilir konuyla ilgili detayları ve bilgileri medyumlardan öğrenebilirsiniz.

Dua ile Gideni Gideni Geri Getirme Mümkün mü?

geri getirme duası
geri getirme duası

Dua ile gideni geri getirme mümkün dür. Medyum hocalar yaptıkları şeytani çalışmalar dışında rahmani çalışmalar ile de terk eden kişileri geri getirebilirler. Bunun için çalışma sırasında hocanın okuyacağı dualar çok önemlidir. Dua ile yapılan çalışmalarda karşı tarafa hemen etki etmesi için ekstra rahmani işlemler uygulanır.

Bu işlemler sayesinde ve okunacak etkili dualar ile sizi terk eden kişi hızlı bir şekilde size geri dönecektir. Dua ile gideni geri getirme işlemi yapabilen etkili medyumlar ile görüşebilir, konuyla alakalı daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Geri getirme büyüsü hangi amaç için yapılır?

Ayrılan, terk eden birinin size geri dönmesi amacı ile yapılmaktadır. Kaybolan eşya veya değerli herhangi bir şeyin geri gelmesi için de yapılabilir.

Geri getirme büyüsü kaç günde sonuç verir?

Herhangi bir netliği olmasa da genellikle 1 ile 3 hafta arasında sonuç verdiği bilinmektedir.

Geri getirme büyüsü yaptırmak için hangi medyum ile çalışmalıyım?

Bu konuda hakkında sayfamıza medyum önerileri ve tavsiyeleri yapılmaktadır. Bunlardan yola çıkarak geri getirme büyüsü yaptıracağınız medyumu seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

19 Yorum

 1. Songül Apaydın dedi ki:

  Benimde eşim bana karşı soğuk davranmaya başlamıştı eve geç gelmeleri sürekli ilgisizliği filan beni çok üzüyordu internette Ali Zayed hocamıza denk geldim yardım olmasını istedim. Sağ olsun hocam 5 günlük bir işlem yapıp hazırlayıp bana kargoyla gönderdi kargo elime geçtikten hemen sonra Ali Zayed hocamın bana söylediklerini harfiyen yerine getirdim ve 2 gün içinde eşimin değişimlerini gördüm eve erkenden gelmeleri benimle daha çok ilgilenmesi filan aşırı iyi olmuştu. Ali Zayed hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum pişman olmazsınız arkadaşlar

  Hocamın numarası 0545 885 1801

  1. Belkıs dedi ki:

   Yaptığı işlemleri bize gönderiyor mu Ali Zayed hoca ?

   1. Nazmiye dedi ki:

    Daha hızlı sonuç almak istiyorsan gönderiyor bana söyledi hocamız ben yaparsam biraz uzun sürer ama sana gönderirsem daha kısa sürede sonuç alırsın dedi bende kabul ettim kargoyla bana gönderdi 3 paket geldi 3 farklı işlemi hocamızın dediği gibi uyguladım 4. gün sonuç aldım bende

   2. necmettin dedi ki:

    ben bugüne kadar çok hocaya çalışma yaptırdım ama kimse Ali Zayed hocam gibi sonuç vermedi. Bana da işlemleri kargoyla gönderdi söylediğinin dışına çıkmadım ne dediyse onu yaptım ve gayette başarılı sonuçlar aldım..

    1. Meryem dedi ki:

     Ben abartısız 15 medyumla görüştüm çoğuna da işlem yaptırdım hepsi beni dolandırdı o yüzden artık güvenim kalmamıştı ama bu sitede Ali Zayed hocaya denk gelince kendisiyle iletişime geçtim ve konuşmaları gerçekten içimi rahatlattı bu yüzden çalışmaya karar verdim umarım bende sizler gibi güzel sonuçlar alırım da artık sahtekar medyumların tuzaklarına düşmem

     1. Özkan dedi ki:

      sonuç aldnz mı meryem hanım ?

     2. Bade dedi ki:

      sonuçları bizimlede paylaşırmısın bende işlem yaptırmak istiyroum merak ettim

     3. Meryem dedi ki:

      Evet arkadaşlar sonucumu aldım Ali Zayed hocam işlemlerin bana gönderdikten 1 gün sonra sonucumu aldım ne söylediyse hiç sözünden çıkmadan uyguladım ve çok şükür artık işim oldu kurtuldum

 2. Neriman dedi ki:

  3 yıldır güzel giden bir ilişkim vardı sevdiğim adamın bana karşı son zamanlarda ilgisizliği ve soğuk davranmaya başlaması beni üzmeye başlamıştı. Aradan çok geçmeden ayrılmak istedi ve beni terk etti. Çok sevdiğim için peşini bırakmadım bir arkadaşım bana Ali Zayed Hocayı tavsiye etti hocamızı aradım sağ olsun bize bakım yaptı sevdiğim adamın üzerinde büyülerin olduğunu söyledi bu yüzden ayrıldığımızı söyledi. Neyseki Ali Zayed hocam 12 günlük bir işlem yaparak onun üzerinde ki büyüleri tamamen bozdu ve bana geri getirdi şimdi birlikteyiz ve çok mutluyuz Ali Zayed hocama nasıl teşekkür ederim inanın bilmiyorum benim gibi sorunu olan herkese Ali Zayed Hocamı öneriyorum 0545 885 1801

  1. Esra Kılınç dedi ki:

   Tam 12. günde mi sonuç aldınız bende işlem yaptırıyorum Ali Zayed hocaya bugün 6. günümüze girdik ama daha henüz birşey olmadı bu normalmidir?

   1. Neriman dedi ki:

    8. günden sonra hocamızın yaptığı işlemlerin etkilerini görmeye yavaş yavaş başladım 11 ve 12. günlerde sonucumu aldım. Bende ilk başlarda korkmuştum senin gibi ama korkma inşllh sende sonuc alırsın ben çok memnun kaldım hocamızdan

 3. Aylin Bozkurt dedi ki:

  Ben geri döndürme işlemimi Ali Zayed hocaya yaptırdım daha önce bir kaç hocayla görüştüm işin olmaz dediler yada paramı alıp işimi yapmadılar ama Ali Zayed hocam 7 günde sevdiğim insanın bana geri dönmesini ve bağlanmasını sağladı. O kadar hocanın yapamadığını Ali Zayed hocam kısa sürede yaptı elinize emeğinize sağlık hocam

 4. Furkan dedi ki:

  Selamlar arkadaşlar ben birini çok seviyorum oda beni seviyor ama ailesi izin vermiyor bunun için bir işlem yapabilen bir hoca var mı?

  1. Özkan Yüzer dedi ki:

   Ali Zayed hocayı arayıp yardım alabilirsin kardeşim ben bir kaç farklı çalış yaptırmak için aradım sağ olsun hepsini yaptı yardımcı oldu tavsiye ederim

 5. Zehra dedi ki:

  ben de bir işlem yaptırdım yahudi hocaya geri getirmeyle alakalı güzel sonuçlar aldım benimde tavsiyem yahudi hoca olur

 6. Narin dedi ki:

  medyum aslan bey diye bir hocayla çalıştım benden 2 bin lira para aldı ve engelledi sakın itibar etmeyin

 7. Aysel dedi ki:

  Benim evliliğim aşırı derece de sarsıntılı geçiyor ve sürekli kavga ediyoruz eşimle. Böyle bir sorun için hangi çalışma aramızı düzeltir ve hangi medyum bana yardımcı olabilir tavsiyeleriniz nelerdir lütfen yardımcı olun evliliğim bitme noktasında..

  1. Süryani Büyüsü Yaptırmanı Öneririm dedi ki:

   Bende aynı sorunları yaşadım eşimin ilgisizliği ve umursamaz tavırlarından sıkılmıştım. Araştırma yaptım herkes bana süryani büyüsünü önerdi bunun için Ali Zayed hocamı aradım kendisinden yardım aldım kısa sürede sonuç verdi allah ondan razı olsun ben gayet memnun kaldım sana da öneriyorum

  2. Ali Zayed Hocayı Ara dedi ki:

   Benimde tavsiyem kesinlikle Ali Zayed Hoca olacaktır. ben ve iki arkadaşım yardım aldık sonuçlarımız inanılmazdı bize yolladığı işlemler hemen etki etmeye başladı bence sende yardım almalısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu