buyu

Geri Getirme Büyüsü

Etkili Geri Getirme Büyüsü

Etkili geri getirme büyüsü, İnsanlar sevdikleri kişiler tarafından terk edildikleri zaman tekrardan birleşmeni yollarını ararlar. Çoğu zaman bunu kendi imkanları ile denerler fakat maalesef ki başarısız olurlar. Başarısız olan kişiler çareyi son olarak manevi yöntemlerde ararlar. Bu yüzden gideni geri getirme büyüsü gibi etkili yöntemlere başvurarak sevdikleri kişileri kolay bir şekilde geri döndürmeyi başarırlar.

Yaşanılan ayrılıklar her zaman için acı verici bir durumdur. Eşinden ya da sevgilisinden ayrılan kişiler bu konuda çok fazla acı çekmektedirler. Terk eden eş, bırakıp giden sevgili maalesef ki yaşanması kaçınılmaz bir durumdur. Bu acıyı her insan yaşayabilir ve bu durumu bazen düzeltemeyebilirler.

Ancak manevi yöntemler hakkında bilgi sahibi olan kişilere danışan insanlar bu durumu basit bir şekilde düzeltebilmektedirler. Manevi yöntemler ile bu güce sahip medyumlar, giden eşi veya terk eden sevgiliyi kısa sürede geri getirebilecek olan uzman kişilerdir.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Terk edilen veya sebepsiz yere ayrılıklar yaşayan kişilerin başvurduğu en etkili yöntemdir. Bu yöntem sayesinde çoğu insan kısa sürede sevdiklerine kavuşabilmektedir. Geri getirme büyüsü nedir, nasıl yapılır konusu gün geçtikçe en çok merak edilen konular haline gelmiştir. Bu çalışma ile insanlar sadece sevdiklerini değil, kaybettikleri eşyayı veya çok sevdikleri evcil hayvanları da bu yöntem ile geri getirebilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çoğu zaman dualar ile çoğu zaman da manevi ve mistik yöntemler ile yapılmaktadır. Amacı ise terk eden kişilerin, terk ettikleri kişilere geri dönmesidir. Bu gibi yöntemleri yapabilen nadir medyumlar bulunmaktadır. Manevi gücü olmayan bir kimse geri getirme büyüsü yapamaz, yapsa dahi ortaya çok ciddi sorunlar çıkar. Sebebi ise bu yöntemlerde yardım alınan varlıklardır.

Çoğu medyum, bu gibi çalışmalarda kendilerine has ve etkili yöntemleri kullanırlar. Büyü adıyla sıfatlandırılan bütün çalışmalar da ise varlıklardan yardım alırlar. Bu yüzden bu gibi çalışmalar da mutlaka ve mutlaka işini ehli uzman medyumlar ile çalışmanız sizin için daha iyi bir yoldur. Ancak o zaman bu çalışmadan en etkili sonuca varabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Sonuçlanır?

Yukarıda da belirtiğimiz üzere medyumlar bu çalışmaları en iyi yapan kişilerdir. Çoğu medyumun uygulamış oldukları yöntemler farklı olsa da geri getirme büyüsü 7 ile 21 gün arasında sonuçlanmaktadır. Konuyla ilgili doğru bilgiyi her zaman için uzman medyumlardan öğrenebilirsiniz.

İstenilirse bu süre daha da kısa süreye düşürülebilir. Ancak kısa sürede sonuçlanmasını istediğiniz bir çalışmanın size ağırlığı olacaktır. Medyumlar, varlıklardan aldıkları yardımları onlara ağırlık sunarak işlerini daha kolay bir hale getirebilirler. Ve bu sayede kaç günde olmasını istiyorsanız rahat bir şekilde yapmaktadırlar.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Giden eşi geri getirmek için çok daha zor yöntemler yapılmaktadır. Terk edilen kişi öncelikle eşini geri getirebilmek adına uzman medyumlara başvurmaktadır. Medyumlar bu konularda terk eden kişiye ait bazı önemli eşyalar veya bilgiler istemektedir. Alınan eşyalar veya bilgiler doğrultusunda medyumlar en kısa sürede çalışmalarına başlarlar.

7 ile 21 gün süren bu çalışmada ilk öncelik terk eden kişinin üzerinde büyü olup olmadığını kontrol eder. Büyü var ise yapılan büyüyü temizler ve kişinin geri gelmesine kolaylık sağlar. Bu şekilde devam eden çalışmaların 7 ile 21 gün arasında sonuçlanır ve çalışma bittiğinde terk eden eş, eşine geri gelir.

Terk Eden Eşi Geri Getirmek İçin İstenilen Bilgiler Nelerdir?

Medyumların, bu çalışmaları yaptıracak kişilerden istedikleri bilgiler şunlardır;

 • İsim Soy isim
 • Anne Adı
 • Baba Adı
 • Doğum Tarihi
 • Kişinin Resmi
 • Kişiye Ait Eşya

İstenilen bu bilgilerin yanı sıra eşler arasındaki birlikteliğin ne zaman başladığı. Çocuklarının olup olmadığını ve tam olarak ne zaman ayrılık yaşadıkları da sorulmaktadır.

Bu sayede tüm bilgiler doğrulandıktan sonra medyumlar önemli ve etkili çalışmalarına başlayıp terk eden kişiyi kısa sürede geri getirmektedirler.

Terk Eden Eşi 72 Saatte Getirme Büyüsü

Son zamanlardan çoğu insanın başvurduğu terk eden eşi 72 saatte getirme büyüsü çalışması oldukça rağbet görmektedir. İnsanlar bu gibi çalışmalar sayesinde kısa sürede kendilerini terk eden eşlerini tekrar geri döndürmektedir. Bu amaçla yapılan 72 saatte getirme büyüsü kişilerin isteklerini en kısa sürede yerine getiren etkili bir yöntem haline gelmiştir.

Yaşadıkları ayrılıklara tahammül gösteremeyen ve ne yapacaklarını bilemeyen kişiler her zaman için getirme büyüsü gibi işlemlere yönelmektedir. Yönelmekte oldukları getirme büyüleri sayesinde ise kendilerini terk eden eşlerini kolay bir şekilde geri getirmektedirler.

Ancak 72 saatte getirme büyüsü gibi işlemler için uzman medyumlardan yardım alınmasını bilmeniz gerekir. Uzman medyumların yapacağını 72 saatte getirme büyüleri sizleri daha hızlı ve kolay bir şekilde bir araya getirecek ve birlikteliğinizin ömür boyu sürmesini sağlayacaklardır.

Üzerinde Büyü Olan Eş Nasıl Geri Gelir?

Yaşanılan birçok ayrılığa sebep olan bazı durumlar vardır. Bu durumlardan en kötüsü de eşler üzerine yapılan büyülerdir. Eşlerden birine büyü yapılırsa, o kişi eşinden uzaklaşır ve bir daha asla bir araya gelemezler. Fakat bu bilinen eski bir bilgidir. Şu an için günümüzde bu konular ile ilgilen uzman medyumlar bu durumun düzeltilebileceğini söylemektedirler.

Öncelikle büyünün olup olmadığını tespit etmek için yıldız name bakımı yapmaktadırlar. Eğer ki yıldız name bakımlarından eşlerden birinin üzerinde büyü tespit edilirse yapılan büyüyü bozmak için farklı yöntemler kullanırlar. Bu yapılan yöntemler sayesinde üzerinde büyü olan eşin, üstündeki büyü bozularak geri gelmesi sağlanır.

Resimle Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyülerinde farklı farklı yöntemlerin olduğunu yukarıda belirtmiştik. Resimle yapılan geri getirme yöntemi ise en etkilisidir. Terk edip giden sevgiliyi resimle geri getirme büyüsü yaparak çok daha kısa sürelerde kendinize geri getirebilirsiniz.

Terk eden kişiye ait 3 resim ve diğer tüm bilgiler bu çalışma için medyumlara gönderilir. Medyumlar ise resimlere özel tılsımlar yazarlar. Bu tılsımlı resimleri çalışmalarından kullandıktan sonra toprağa gömerek işlemlerini sonlandırırlar.

Bu sayede toprağa gömülen çalışmalar varlıkların gücünü alarak terk eden sevgilinin kısa sürede geri dönmesini sağlarlar.

geri getirme büyüsü
geri getirme büyüsü

Yapılan Geri Getirme Büyüleri Ne Kadar Etkilidir?

Yapılan geri getirme büyülerinin olağan dışı etkileri olduğunu söylemekte fayda vardır. Bu çalışmalarının etkilerini gösterebilmeleri adına medyumlar çok uğraş sarf etmektedirler. Bazı durumlarda yapılan büyüler kişilere anında etki etmeyebilir. Bunun sebep olan sıkıntılar mevcut olabilir. Ancak medyumlar her ne olursa olsun işin sonunda size garanti etkili sonuçları vereceklerdir. Bu gibi çalışmaların etkili olması için medyumların tavsiyelerine kulak vermeniz gerekir. En hızlı şekilde etki eden çalışmaları veya yöntemleri her zaman için uygular ve sonuçlandırırlar.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsünün bir den fazla etkisi ve belirtisi olabilir. Çoğu insanda bu belirtiler farklılık gösterebilmektedir. Ancak görülebilen en etkili belirtiler şunlardır;

 • Büyünün yapıldığı kişi sürekli olarak sizi düşünür.
 • Siz olmadan yapamayacağını anlar.
 • sizsiz nefes alamayacağını düşünür.
 • Daima sizinle iletişime geçmenin yollarını ararlar.
 • Sık sık rüyasında sizi görmeye başlarlar.
 • Büyünün etkisi ile sizi geri dönerler.

Yukarıda belirtiğimiz etkiler ve belirtiler sıkça görülmekte ve yaşanmaktadır. Bu etkiler ve belirtiler yaptırdığınız büyünün olumlu sonuçlanacağının bir işaretidir.

3 Günde Sonuç Veren Geri Getirme Büyüsü

Medyumlar tarafından yapılan ve uygulandıktan hemen 3 gün sonra etkisini gösteren en etkili yöntemdir. Bu işlem ile sizi terk eden eşinizi veya sevgilinizi 3 gün gibi kısa bir sürede kendinize geri getirebileceksiniz. 3 aşamalı olan bu çalışma terk eden kişiye direk etki ederek onun size karşı sevgisini, bağını ve olan aşkını kuvvetlendirerek size geri döndürecektir.

Bu gibi durumlarda terk eden sevgili veya eş büyünün etkisine kapılır ve sürekli olarak sizi düşünürler. Hal böyle olunca siz olmadan yapamayacaklarını anlayan kişiler hızlı bir şekilde sizin kapınızı çalarlar.

3 günde sonuç veren geri getirme büyüsü için uzman medyumlar ile iletişime geçebilir konuyla ilgili detayları ve bilgileri medyumlardan öğrenebilirsiniz.

Dua ile Gideni Geri Getirme Mümkün mü?

Dua ile gideni geri getirme mümkün dür. Medyum hocalar yaptıkları şeytani çalışmalar dışında rahmani çalışmalar ile de terk eden kişileri geri getirebilirler. Bunun için çalışma sırasında hocanın okuyacağı dualar çok önemlidir. Dua ile yapılan çalışmalarda karşı tarafa hemen etki etmesi için ekstra rahmani işlemler uygulanır.

Bu işlemler sayesinde ve okunacak etkili dualar ile sizi terk eden kişi hızlı bir şekilde size geri dönecektir. Dua ile gideni geri getirme işlemi yapabilen etkili medyumlar ile görüşebilir, konuyla alakalı daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

50 Yorum

 1. Gideni eşi geri getirme büyüsü dedi ki:

  Gideni geri getirme büyüsünü bende İbrani Medyum Elyesa hocama yaptırdım beni terk eden eşimin geri gelmesi ve bana bağlanması için yaklaşık 6 günde hocam çalışmaları yaparak eşimin bana geri gelmesini ve bağlanmasını sağladı bence geri getirme büyüsü için tavsiye edilecek en iyi kişi Medyum Elyesa hocamdır gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz 0536 407 1472

  1. Sinem dedi ki:

   Bende Elyesa beyle çalıştım benim için yaptığı çalışmanın inanılmaz etkisi oldu bende tavsiye ederim

   1. Sultan dedi ki:

    Sinem hanım siz ne yaptırdınız ve nasıl etkiler gördünüz? Bizimle de paylaşır mısınız?

    1. Sinem dedi ki:

     Sultan hanım ben de geri getirme büyüsü yaptırdım elyesa beye erkek arkadaşımla ayrılmıştık. Sağ olsun elyesa bey 3 günlük çalışmasını benim için de yaptı normal nadir yapiyorum bu calismayi dedi ben çok rica etti ettim 3 günlük çalışma içi beni kirmadi 3 gün içinde erkek arkadaşımın geri gelmesini ve bana bağlanmasını sağladı 1 ay kadar oldu ben sonuç alalı ve halen etkisi sürüyor zaten elyesa bey ömür boyu sürer dedi

     1. Belkız dedi ki:

      Gerçekten doğru mu söylüyorsunuz artık kandirilmaktan bıktım elyesa bey güvenilir mi bu konuda yardım edin lütfen

     2. Erkan dedi ki:

      Bacım ben elyesa abiyle calismadan önce birçok hocayı aradım abuk subuk konuşup abuk subuk paralar istediler hiç bir güvence de vermediler ama elyesa abi güvence veriyor yaptığı çalışmalardan çok güzel sonuçlar aldim sana tavsiye ederim bacım

 2. İlayda Gülçiçek dedi ki:

  Benim sevdiğim çocukla 3 aydır aram bozuktu ne yaptıysam bana geri gelmesini sağlayamadım. İki dünya bir araya gelse seninle bir daha olmam diyordu ama ben çok sevdiğim için peşini bırakmadım hiç vazgeçmedim ve bir arkadaşımın yardımı ile İbrani Medyum Elyesa Hocaya ulaştım. Hocamız geri getirme büyüsünden uzman bir kişiymiş arkadaşım sevgilisini 48 saatte geri getirmiş. Bende İbrani Medyum Elyesa Hocamızdan yardım almak istedim sorunumu anlattım bana da arkadaşıma yaptığı gibi 48 saatte sonuç veren büyü çalışmaları yaptı ve 48 saatte her şey istediğim gibi oldu sevdiğim çocukla yine birlikteyiz mutluyuz hatta ciddi adımlar bile attı ilişkimize dair ben İbrani medyum elyesa hocayı herkese önermek istiyorum 0536 407 1472 numarası budur arayabilirsiniz.

  1. Sevda dedi ki:

   geri getirme büyüsü için bana da İbrani medyum elyesa hocayı önerdiler daha önce bekir diye biri beni dolandırdığı için korkularım var gerçekten 48 saatte sonuç aldınız mı birde iletişim de bir aksaklık yada sıkıntı yaşadınız mı bundan çok korkuyorum parayı yatırdığımda bekir hoca beni engelledi direk lütfen bilgi verin

   1. Mert dedi ki:

    hocamızla bende çalıştım gayette rahat bir şekilde irtibata geçebiliyordum kendisiyle zaten 2 tane numarası var sevda hanım ikisinden de istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz hocamızın telf numarası: 0536 407 1472

   2. Simge Yüzer dedi ki:

    Merhaba bende hocamızı kesinlikle tavsiye ederim geri getirme büyüsünden hocamızın üstüne hoca tanımam ben sonucumu 6 günde aldım nişanlımla ayrılmıştık hocamız geri getirdi

  2. Bülent Göktaş dedi ki:

   Benimde etkilendiğim hatta çok sevdiğim kızı hocamız bana bağlamıştı hocamızın sayesinde sevdiğim insanla birlikteyim. Ben hocamızla çalışmış birisi olarak ve yaptıkları işlemlerin sonuçlarına şahit olmuş birisi olarak kesinlikle yardım alabileceğini güvenebileceğinizi düşünüyorum ve hepinize tavsiye ediyorum saygılar

   1. Hamdiye dedi ki:

    Bağlama büyüsünden siz kaç günde sonuç gördünüz acaba ?

    1. Bülent Göktaş dedi ki:

     bağlama büyüsünden 4 günde sonuç aldım

     1. Selim dedi ki:

      Arkadaşlar bende geri döndürme büyüsü yaptırmak istiyorum ibrani hoca ne tür işlemler yapıyor bilgi alabilir miyim

     2. Derya Ağırdilli dedi ki:

      Selim bey geri döndürme büyüsünü ben hocamıza 2 hafta önce yaptırdım 5 günde sonuç gördüm sana da tavsiye ederim hocamız çok etkili geri döndürme büyüsü yapıyor hemen etki ediyor

     3. selma dedi ki:

      Allah rızası için artık medyumlar tarafından dolandırılmaktan bıktım lütfen dediğiniz gibi elyesa hoca iyi bir medyum mu son çarem artık elyesa hocdan da sonuc görmezsem bu işlerin peşini tamamen bırakarım bize de yazık

     4. Aydın dedi ki:

      Selma bacım çalışma yaptırdınız mı sonuç nedir bizimle de paylaşır mısınız ?

     5. Selma dedi ki:

      Evet çalıştım Elyesa hocamla aydın bey çokta güzel sonuçlar aldım siz çalışmayı düşünüyorsanız bence Elyesa hocamı arayın ben çok memnun kaldım hocamızdan

   2. Saime Parlak dedi ki:

    ben çok dolandırıldım ve dolandırılmaktan bıktım artık arkadaşlar ya Allah için sevgilimin bana geri gelmesini istiyorum bana yardımcı olun İbrani hoca dediğiniz kişi gerçekten başarılı mı bu konularda yardım almak istiyorum lütfen

    1. Nur dedi ki:

     Saimecim bende senin gibi öncesinde çok medyum tarafından kandırıldım ama İbrani medyum hocamla tanışınca her şey değişti gerçek bir medyum olduğunu bana kısa sürede sonuç vererek kanıtladı sanada tavsiyemdir

     1. Meltem dedi ki:

      Hakikaten mükemmel bir hocadır ben kendisinden yardım aldım ve çok şanslıyım ki hocamız gibi iyi niyetli birine denk geldim. Benim yuvam dağılmak üzereydi ki hocamız vesile oldu yuvamı kurtardı Allah razı olsun kendisinden

 3. Ayten / Medyum Mahrez Hoca dedi ki:

  Herkese merhaba ben Ayten benim sorunum da kayinvalidem ile sürekli tartışıyorduk ve bu eşimle aramıza da yansıyor du artık bikmistim eşimle evliliğim bitmek üzere bir arkadaşım bana medyum Mahrez hocayı tavsiye etti aramami istedi. Medyum Mahrez hocami aradım derdimi anlattım sağolsun 7 günlük bir çalışma hazırladı ve bana gönderdi hem eşimle aramin düzelmesi hemde kayinvalidemle olan tartışmaların son bulması için. Hocamızın gönderdiği calismalari 3 gün kullandım ne eşimle nede kayinvalidemle hiç bir sorunum kalmadı ben sonuç alınca bir çok arkadaşım da Mahrez hocama islem yaptırmaya başladı herkes memnun kaldı size de öneriyorum

  Hocama ulaşmak için bu numarayı arayin 0534 347 9885

 4. Saliha Birkeser dedi ki:

  Geri getirme büyüsünü bende ibrani hocamıza yaptırdım kendisini şans eserin internette dolaşırken buldum herkes övgüyle bahsediyordu kendisinden. Benimde eşimle sorunlarım vardı boşanma noktasına kadar gelmiştik ibrani medyum hocamıza durumları anlattığımda eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi ve kimin yaptığını bana söyledi sonrasında tekrar düzelmemiz için etkili büyü çalışmaları yaptı eşimle aramız düzeltip yapılan büyüyü de kısa sürede bozdu. Bu yüzden ben hocamızı gönül rahatlılığıyla herkese tavsiye ederim 0536 407 1472

 5. sevgilimi 3 günde geri getiren hoca dedi ki:

  Arkadaşlar bende ibrani hocamızı herkese önermek istiyorum benim sevgilim benden ayrılmıştı 3 günde bana sevgilimi geri getirdi çok memnun kaldım mükemmel bir hocadır hepinize tavsiyemdir

 6. Serkan dedi ki:

  benimde nişanlımın ailesiyle sorunlarım vardı. Nişanı yaptık ettik her şey iyi hoş güzel ama bir den bire bana davranışları değişti sürekli fazla fazla şeyler istemeye başladılar isteklerini yerine getirmediğim sürece bu evlilik olmaz dediler bizde bir birimizi çok seviyorduk vazgeçmek istemiyorduk ama elimden başka birşeyde gelmiyordu çünkü benden talep ettikleri şeyler çok fazla miktar tutuyordu neyse bir arkadaş bana İbrani Medyum Hoca ile görüşmemi söyledi numarasını attı aradım. Sıkıntıyı hocamıza da anlattım sağ olsun aileyi ikna etme büyüsü çalışması yaptı bir haftada benden talep ettikleri şeylerden vazgeçtiler şimdi sorun sıkıntı kalmadı aramızda düzeldi her şey yoluna girdi. İbrani Medyum Hocaya nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum kendisine çok şey borçluyum benim gibi sorunları olan herkese İbrani Medyum Hocayı tavsiye etmek istiyorum

 7. Büyü bozan Medyum Mahrez dedi ki:

  Benim eşimin son zamanlarda dışarıya karşı ilgisi alakası oldukça fazlalaşmaya başladı. Bu durum beni çok kötü etkiliyordu hiç bir şekilde mutlu değildik internette bulduğum Medyum Mahrez hocamı aradım önce bakım yaptı eşime bir kadın tarafından büyü yapıldığını söyledi eşimin erkekliğini bağlamış ve benden soğuması için büyüler yaptırılmıştı sağ olsun Medyum Mahrez hocam yapılan büyüleri hemen bozdu ve eşimi düzelmesi için işlemler yaptı 10 gün içinde düzeldik artık sorunumuz kalmadı bende Mahrez hocamı sizlere önermek isterim

  Medyum Mahrez 0534 347 9885

  1. Özden Bal dedi ki:

   Keşke ilk başta bende medyum Mahrez hocayla çalışsaymışım. ben ilk konuştuğumda hocamızın bana söylediklerini çok önemsemedim kalktım başka medyumlar ile görüştüm saçma saçma şeyler söylediler kimisi bilgi bilgi vermedi paramı aldı hem kandırıldım böyle. Sonra döndüm dolaştım Mahrez hocamı yine buldum uzun uzun konuştuktan sonra şansımı denemek istedim o kadar medyumum diyen kişinin yapamadığını Mahrez hocam 6 günde yaptı keşke daha ilk baştan kendisine güvenip bu işlemi Mahrez hocma yaptırsaydım ama olsun yine de amacıma ulaştım Mahrez hocam beni sevdiğime kavuşturdu kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum

 8. Geri Getirme ve Bağlama Büyüsü dedi ki:

  Arkadaşlar geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere ben kesinlikle İbrani Medyumu tavsiye ediyorum çünkü ben kendisiyle çalıştım gayette güzel sonuçlar aldım sizede tavsiyemdir pişman olmazsınız İbrani Medyumu arayın 0536 407 1472

 9. Medyum Mahrez dedi ki:

  eşim bazı nedenlerden dolayı benden ayrılmak istediğini söyleyince başımdan aşağıya kaynar sular döküldü bir birimizi çok seviyorduk birden bu ayrılık kararını anlayamadım. Boşanma davası bile açmıştı o kadar hızlı gelişti her şey ama ben boşanmak istemiyordum yuvamın kurtulması için elimden ne gelirse yaptım en sonunda Medyum Mahrez diye bir hoca buldum sıkıntımı anlattım eşim benden soğusun diye kaynanam büyü yaptırmış muskalar yaptırmıştı Medyum Mahrez hocam sayesinde durumu anladım ve sonra hocam bir haftada yapılan büyü ve muskaları bozarak yuvamı kurtardı eşimle şimdi hiç bir sorunumuz yok kaynanam tekrar büyü yada muska yapmasın diye de hocamız koruma attı içim çok rahat. Allah razı olsun Medyum Mahrez hocamdan benimde önerim olur sizlere

  Medyum Mahrez Hoca: +90 534 347 98 85

 10. Hakkı dedi ki:

  Arkadaşlar bende medyum asuman diye biriyle çalışıyorum eski sevgilimi geri getirmek için çalışma başlattım kendisine bir hafta kadar kısa sürede sonuç göreceğimi söyledi neredeyse 3 hafta oldu sonuç alamadım ve halen de bekliyorum bir umut sizce ne yapmalıyım ? Medyum asuman hoca hakkında bilgisi olan var mı ?

  1. Engin dedi ki:

   Daha önce bir sıkıntım için bahsettiğin asuman hocayı aradım kadın resmen ağzıma sıçtı hem paramı aldı hem işimi yapmadı sonra biraz araştırdım dolandırıcıymış instagram’dan sayfa kurup insanları dolandırıyormuş onu öğrendim ama geç oldu keşke başta araştırma yapsaydım bende dolandırıldım bu kadına

   1. İbrani Medyumu Tavsiye Ederim dedi ki:

    Arkadaşlar bende zamanında çok dolandırıldım artık bıkmıştım bu işlerden o derece ama Allah karşıma İbrani medyum hocayı çıkarttı kendisi bana göre en güvenilir medyumdur. Geri getirme büyüsü yaptırdım 5 gün dedi 3. gün etki görmeye başladım ve sonuç aldım düşünün İbrani medyum hocanın ne kadar iyi olduğunu. Ben size hocamızı tavsiye ederim bir görüşüp bilgi alın başkaları tarafından dolandırılmayın

 11. Leyla dedi ki:

  Medyum Mahrez hoca hakkında olumlu birçok yorum yapılmış bende kendisiyle çalışmak isterim ama malum daha önce bir hoca beni dolandırdı artık korkarak temkinli adımlar atmam gerek. Medyum Mahrez hoca gerçekten sonuç verir mi bilgisi olanlar yorum yapsın lütfen ?

  1. Mahrez Hoca dedi ki:

   Leylacım ben Mahrez hocayı çok severim zamanında bana çok yardımı olmuştu geçenlerde yine sevgilimle aramız bozulduğunda Mahrez hocamı aradım sağ olsun hızlı bir şekilde çalışma yaparak tekrar barıştırdı bizi. Mahrez hocamı gönül rahatlığıyla sana tavsiye ederim pişman olmazsın direk Mahrez hocamı ara bence 0534 347 9885

 12. Vefk Yaptırmak İstiyorum dedi ki:

  Selam herkese bende erkek arkadaşımdan ayrıldım geri gelmesi için vefk yaptırmak istiyorum bana tavsiyeniz kim olur ?

  1. Aynur dedi ki:

   Bende erkek arkadaşımla ayrılmıştım geri dönmesi için belki 15 tane hoca bana vefk yaptı ama hiç bir sonuç vermediler. Bence vefk yaptırma senden sonuç almazsın sana tavsiyem İbrani medyum hocadır ara en etkili çalışmaları İbrani medyum hocamız yapıyor hemen geri gelmesini istiyorsanız benim size tavsiyem olur hocamız

   0536 407 1472

   1. Aylin dedi ki:

    En güzeli aynur hanımın da dediği gibi İbrani hocanın bende de emeği çoktur kendisini arayın en etkili işlemleri zaten yapıyor hocamız inanın vefk yada muska çalışmaları sonuç vermiyor bende çok denedim sonuç hep hüsran oldu hocamız en iyisini bilen kişidir

 13. Medyum Elyesa - Aşk Bağlama ve Geri Getirme Büyüleri dedi ki:

  ben medyum elyesa hocaya aşk bağlama ve geri getirme büyüleri yaptırdım hepsinden yaklaşık 2 hafta da sonuç aldım öncesinde bir kaç medyumla çalıştım ama sonuç alamadım ama elyesa hocam gerçekten çok etkili sonuçlar verdi yaptığı bütün çalışmalar tuttu herkese önermek istedim bende

 14. melike dedi ki:

  medyum aynur hoca denilen kişiye sakın inanmayın arkadaşlar geri getirme büyüsü için 1500 lira para yolladım beni her yerden engelledi

 15. mehtap kılınç / medyum faika dolandırıcıdır dedi ki:

  benide faika diye bir bayan medyum dolandırdı bana o kadar umut verdi sözler verdi 21 günde eşin geri gelecek dedi ama para gönderdikten sonra sürekli bahaneler üretti hiç bıkmadan para istedi yok diyince engelledi beni dikkat edin faika denilen şeytana

 16. Aşk büyüsü Mahrez hoca dedi ki:

  aşk büyüsünü bende Mahrez hocama yaptıranlardan biriyim hocamıza gerçekten teşekkür etmek istiyorum aşk büyüsünden 3 günde sonuç verdi

 17. Güvenilir medyum arıyorum dedi ki:

  Merhaba benimde eşimle sıkıntılarım var ayrılma aşamasındayız biraz araştırma yaptım ama kime güveneceğimi inanın bilmiyorum güvenilir bir medyum arıyorum bana tavsiyeniz kim olur ?

  1. filiz dedi ki:

   benim tavsiyem kesinlikle medyum elyesa hocam olur güvenilir medyum olarak üstüne tanımam

  2. Sudenaz dedi ki:

   Elyesa hocayı tavsiye edebilirim bana çok iyiliği yardımı dokundu

 18. Aysel dedi ki:

  Selam bende geri getirme büyüsü için medyum elyesa hocama danışmıştım sevdiğim kişiyle ayrıldık ve geri dönmek istemiyordu ne yaptıysam kabul etmedi barışmak istemedi elyesa hocama çok inatçı olduğunu da söylemiştim ama bana endişe etmemem gerektiğini söyledi 6 günlük geri getirme büyüsü yaparak sevdiğim kişiyi bana geri getirdi gerçekten de endişe edilecek birşey yokmuş çünkü elyesa hocam yaparım diyorsa yapar ben kefilim şahid oldum ve çok memnun kaldım

 19. Gülsüm dedi ki:

  Arkadaşlar Süryani büyüsü yaptırmak istiyorsanız size önerebileceğim tek hoca kesinlikle Elyesa hoca bütün sorularıma cevap buldum ve çalışma sonucunda istediklerim oldu diğer büyüleri bilmiyorum ama Süryani büyüsü istiyorsanız kesinlikle Elyesa hoca tavsiyemdir

 20. Engin dedi ki:

  Elyesa hocayı bana çok met ettiler çok övdüler başlarda biraz abartı bulsam da kendisiyle tanıştıktan sonra bazı şeyleri daha iyi anladım gideni geri getirme ve bağlama büyülerinde size önereceğim tek isimdir Elyesa Hoca

 21. Ali dedi ki:

  Herkese selamın aleyküm arkadaşlar tam 2 sene bir kızın peşinden koştum aslında kız akrabam oluyor. Ondan yaşça büyük olduğum için defalarca beni istemediğini söyledi hep reddetti bende bağlama büyüsü yaptırmak istedim tavsiyeler sonucu medyum Elyesa hoca ile tanıştım be işlem yaptırdım Allah’ıma şükürler olsun umutlarım boşa gitmedi daha önce dolandırılan arkadaşlar varmış hemde defalarca ama ben şanslıyım bu konuda konuştuğum ilk hoca medyum Elyesa hocaydı oda sağolsun işlemimi yaptı medyum Elyesa 0536 407 1472

 22. Nedim dedi ki:

  Elyesa hoca benim için medyumlar arasında bambaşka bir yere sahip çünkü benim oğlum la gelinim ayrıldıklarında bize çok çok yardım oldu destek oldu şuan damadımla gelinim mutlu Mesut ise Elyesa hoca sayesinde allah senden razı olsun allah ne muradın varsa versin Elyesa hocam. Elyesa hocanın numarasını yazıyorum şuan 0536 407 1472

 23. Aygül dedi ki:

  Size gideni geri getirme büyüsü için işinin gerçekten ehli olan birinden bahsedecem Elyesa hoca bu işin net ehlidir bana sadece 14 gün süre verdi 14 günde kocam tekrar eve geldi perişan haldeydim eğer Elyesa hoca ile tanışmasaydım allah senden bin kere razı olsun hocam 0536 407 1472

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu