Home / Büyüler / Adet Kanı Büyüsü Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Adet Kanı Büyüsü Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Adet kanı büyüsü adında da belli olacağı üzere ayrı olan ve terk edilen kadının sevdiğini geri getirme ve bağlama amaçlı yaptırdığı ve adet kanının kullanıldığı etkili bir büyüdür. Her halükarda gideni geri getirdiği için ve kadının adeti ile yapıldığı için bu büyüye bu isim verilmiştir. Kara büyü çeşitlerinde en çok tercih edilen bu büyü yapıldığı kişinin size geri gelmesini ve bağlanmasını sağlar. Bu yüzden birçok kadın ayrılık yaşadığı zaman adet kanı büyüsü işlemine yönelir. Her büyü gibi adet kanı büyüsü de farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Adet kanına ihtiyaç duymadan bu büyüyü yapabilen çok nadir medyumlar vardır.

Adet Kanı Büyüsü Nedir ?

Adet kanı büyüsü nedir, biraz daha detaylı anlatalım, anlayalım. Örneğin bir ilişkide her şey yolunda gidiyor zamanla yapılan hatalar ve araya giren soğukluklar nedeni ile ayrılık yaşadınız. Bu ayrılığa ister başka biri sebep olsun, ister büyü yoluyla sizi ayırsınlar. Adet kanı büyüsü yaparak terk eden kişinin geri gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu büyü ile terk eden eşi, sevgiliyi, arkadaşı kendinize geri getirmek için güvenilir medyum hocalardan yardım almanız gerekir.

Ayrılık yaşandığı zaman terk edilen kişinin öncelik olarak elinden pek bir şey gelmeyebilir. Hal böyle olunca insanlar farklı farklı yollara ve yöntemlere başvurabilir. Bu yöntemler arasında ise adet kanı büyüsü bilinen en etkili yöntemdir.

Adet kanı büyüsü nedir diye merak edenler ve bu çalışma nasıl yapılır diye merak edenler birazdan tüm detaylara ulaşacaksınız. Edinilen bilgiler ile sizlere elimizden geleni aktarmaya çalışıyoruz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Adet kanı büyüsü yapılacağı zaman öncelikle diğer büyülerde gerekli olan kişinin adı, anne adı, doğum tarihi, vesikalık resmi gerekli olduğunu bilmek gerekir. Bu bilgiler olmazsa ise adet kanı büyüsü işleminden sonuç görmek imkansız gibi bir şeydir.

Bu bilgiler dışında büyü ritüelinde kullanılması gereken 11 adet kırmızı düz mum, kırmızı renkli iplik, adamotu bitkisi, epimedyum tozu gibi büyü ritüelini hızlandıracak ve kalıcılığını arttıracak malzemelerde gereklidir.

Adet kanı büyü ritüeline başlanıldığı zaman tüm malzemeler eksiksiz olmaktadır. Büyü ritüeli tüm malzemeler tamamlandığı zaman başlanılır ve toplamda 72 saat boyunca büyü ritüeli tamamlanır.

İşlem 72 saat sonra biter ve toprağa gömülmek üzere mezarlığa gönderilir. Mezarlıkta yapılan büyüler gömülmeden de yapılması gereken bazı işlemler olduğunu bilmemiz gerekir. Her şey tamamlandıktan sonra ise mezar 30 cm kadar eşilerek yapılan büyü içerisine bırakılır. Büyünün üzerini örtmeden okunacak bazı dualar ve yapılacak işlemler daha olacaktır. Bunlar da bittikten sonra toprak kapatılır ve çok beklemeden oradan uzaklaşılır.

Bütün işlemleri doğru yapıldığı zaman aynı gün içerisinde mezara gömülen büyü mezarda ki ruhtan güç alarak daha da güçlenip etki göstermeye başlar.

Ünlü medyumlar, bu gibi işlemlerin kendi başınıza denememenizi tavsiye ediyor. Yapılan en ufak hata büyük sıkıntılara yol açacağını belirtiyorlar.

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Etki Eder ?

adet kanı büyüsü
adet kanı büyüsü

Bu büyünün nasıl yapıldığını az çok anladınız. Şimdi ise merak edilen bir diğer konu ise adet kanı büyüsü yapıldığı zaman kaç günde etki eder ? konusudur. Tüm büyü ritüel işlemleri gömüldükten hemen sonra etkisi göstermeye başlar. Bu süreç bazen 1 günde gerçekleşir, bazen de 1 haftaya kadar uzayabilir.

Eğer ki her şeyi doğru yaptınız ve halen etki göremediyseniz mutlaka güvenilir medyuma tekrar ulaşmanız gerekir. Büyünün neden tesir etmediğini en iyi bilen kişi size yardımcı olan medyum hocadır.

Medyumlar, genel bakımlar yaparak büyünün tesir etmeme sebebini ortaya çıkarır. Yanlış yapılan bir çalışma değilse eğer mutlaka büyüyü yaptırdığınız kişinin üzerinde farklı bir büyü, yada korumalar mevcuttur.

Yardım aldığınız medyum hoca ise bu konuda daha güçlü ve etkili yöntemler denemek zorundadır. Büyü ritüeli ne kadar güçlü olursa sonuç görmeniz o kadar daha çabuk olacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Nelerdir ?

İnsanlar adet kanı büyüsü ritüellerini yaptırmadan önce büyünün kendilerine zarar verip vermeyeceğini merak ederler. Yanlış yapılan her büyü insana zarar verir. Yanlış yapmamak veya yaptırmamak adına öncelikle bu konuda çalışma yapabilen en iyi medyuma ulaşmanız gerekmektedir.

Büyü ritüeli yapıldıktan sonra görülen etkileri kişiden kişiye değişmektedir. Amacı giden kişiyi geri getirmek için olan adet kanı büyüsünün ilk etkileri ayrı olduğunuz kişinin sizi aramasıyla başlar. Yavaş yavaş iletişim kurulduktan sonra kişi size geri gelmek için can atar.

Adet Kanı İle Giden Sevgiliyi Geri Getirmek Mümkün Mü ?

Sevgiliyi geri getirmek için yapılan adet kanı büyüsü ile giden sevgilinin geri gelmesi ve size bağlanması kesin bir sonuçtur. Daha önce farklı yöntemler ile yapılan geri getirmede en çok sonuç veren büyü ritüeli adet kanı büyüsüdür.

Sizde adet kanı büyüsü yaptırarak sevdiğinizi geri getirebilirsiniz evet bu mümkün.

Adet kanı büyüsü ile sevdiğinizi kısa sürede kendinize geri getirin. Bir daha ayrılık yaşamayın. Adet kanı büyüsü yapan medyum hocaların yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

About admin

Check Also

Büyü Yapılan Kişi Ne Hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder, büyü yapıldıktan sonra kişinin davranışları nasıl olur? İnsanların genel olarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir